4baby Lista produktów producenta

Podaruj dziecku możliwość komfortowego odkrywania świata i podczas przeglądania fikimiki24.pl zwróć uwagę na 4Baby - polskiego producenta akcesoriów.

na stronie

Bezpiecznie odkrywać świat


Pokonanie nawet tysiąca kilometrów w żaden sposób nie męczy, gdy podróż wywoła uśmiech na twarzy dziecka. Zaraz po narodzinach wiele par rzadko decyduje się na dalsze wyprawy, bojąc się o zdrowie i bezpieczeństwo noworodka. Jednak dziecko w początkowym okresie po przyjściu na świat chłonie najwięcej bodźców, które w późniejszych miesiącach i latach przyczyniają się do szybszego wzrostu inteligencji i emocjonalnego rozwoju. Warto zatem jak najczęściej pokazywać maluchowi nowe miejsca. Obawy rodziców rozwiewa wybór fotelików samochodowych dostarczanych przez polską firmę 4Baby.


 


Ten uznany producent specjalizuje się w wytwarzaniu uniwersalnych akcesoriów przeznaczonych do przemieszczania się z dzieckiem. Artykuły są przystosowane do wagi i wzrostu dzieci w różnym wieku, dlatego nie trzeba co rusz inwestować w zakup kolejnych produktów. Pełnią przy tym funkcję kołyski, a także wygodnego w użyciu nosidełka. Piesze pokonywanie odległości również nie stanowi problemu, ponieważ 4Baby dostarcza również lekkie wózki spacerowe, które bardzo łatwo złożyć i schować do bagażnika.


 


Wygoda podczas snu i posiłku


W czasie wizyty w innym mieście znalezienie hotelu przystosowanego do pobytu z najmłodszymi członkami rodziny bywa kłopotliwe. Warto zatem zainteresować się łóżeczkiem turystycznym 4Baby. To dobre rozwiązanie, gdy trzeba szybko przemieścić się z miejsca na miejsce. Złożenie jedno lub dwupoziomowego łóżeczka i schowanie do torby trwa zaledwie chwilkę, ponieważ jego konstrukcja oparta jest na prostym mechanizmie. Producent 4Baby oferuje kilka wersji kolorystycznych, a materiał pokrywają przyjazne rysunki i wzory. Małe dziecko potrzebuje wiele energii, by z radością odkrywać świat. Ciekawość i ruchliwość nie pozwala im na cierpliwe spożycie posiłku. Ułatwieniem dla rodzica jest umieszczenie pociechy w krzesełku do karmienia. Dla malucha to także o wiele wygodniejsze rozwiązanie, nawet jeśli jeszcze nie jest tego świadom. Przełykanie pokarmu w pozycji siedzącej wpływa pozytywnie na trawienie.

Partnerzy