Filtry

Włączone filtry:

  Prześcieradła dziecięce

  Prześcieradła dla dzieci

  Jako rodzic chcesz zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do rozwoju i odpoczynku zarówno w dzień, jak i w nocy. Jego łóżeczko powinno być miejscem, w którym czuje się bezpiecznie, gdzie nic nie zagraża jego delikatnej skórze. Prześcieradło dla dziecka różni się więc od tego, na którym śpią jego rodzice. O tym, czy sprawdzi się dobrze, świadczy wiele czynników. Wybieraj je tak samo uważnie jak kołdry i poduszki do dziecięcego łóżeczka. Ważny jest materiał, z jakiego zostało wykonane, jego rozmiar oraz rodzaj – czy posiada gumkę, czy też nie. Prześcieradło do łóżeczka dziecięcego nie może w żaden sposób negatywnie wpłynąć na zdrowie i wygodę dziecka.

  Z jakiego materiału prześcieradło dla dziecka?

  Prześcieradła dla dzieci wykonuje się najczęściej z frotte i jersey’u. Frotte jest bardziej miękkie i przyjemniejsze w dotyku, dobrze chłonie wilgoć i zapobiega poceniu się dziecka szczególnie w ciepłe dni. Jersey cechuje się praktycznie niewyczuwalną podczas snu strukturą, lepiej przepuszcza powietrze i jest bardzo trwały. W ofercie naszego sklepu znajdziesz jednak prześcieradła dla dzieci wykonane w 100% z naturalnego materiału – włókna bambusowego. Kilkakrotnie lepiej niż bawełna chłonie wilgoć, jest bardzo przyjemne w dotyku, miękkie i delikatne, a przy tym trwałe i odporne na przetarcia. Cechuje się doskonałymi właściwościami antystatycznymi. To tkanina antybakteryjna i antygrzybiczna, przyjazna dziecku i środowisku.

  Prześcieradło nieprzemakalne dla najmłodszych dzieci

  Polecamy je zwłaszcza świeżo upieczonym rodzicom. Prześcieradło nieprzemakalne nie przepuszcza wody, dzięki czemu materac pozostaje suchy zawsze, kiedy np. Twój maluszek zrobi Ci w nocy niespodziankę. Prześcieradło nieprzemakalne sprzyja większemu komfortowi snu, ale też wydłuża trwałość materaca.

  na stronie

  Partnerzy