Foteliki i pufy dziecięce

Foteliki i pufy dziecięce, dzieci je uwielbiają. Miękkie, wygodne, lekkie, bajecznie kolorowe są odpowiednim miejscem dla odpoczynku i zabawy, a przy tym doskonałym uzupełnieniem wystroju dziecięcego pokoju.

Czym różnią się fotele i pufy dla dzieci od takich mebli dedykowanym dorosłym?

Są dostosowane wielkością dla dzieci (foteliki 50/35/45). Nie posiadają ostrych, twardych krawędzi. Stabilne siedzisko wypełnione jest pianką poliuretanową, a pokrowiec velurowy lub bawełniany można z łatwością zdjąć i wyprać. Kolorystyka fotelików pasuje do nowoczesnych wnętrz dziecięcych pokoi. W fotelikach Albero Mio miło się odpoczywa, słucha bajeczki czy bawi ulubionym misiem, można w nich nawet chwilę podrzemać. Leciutki fotel dziecięcy nie musi stać w jednym miejscu, można go przenieść w dowolne miejsce w mieszkaniu i przede wszystkim mieć go tylko dla siebie i jeszcze ukryć w nim swoje skarby, bo mebelek posiada boczną kieszeń - schowek.

Miękkie pufy - alternatywą dla foteli

Uniwersalny mebel, praktyczne siedzisko. Małe, duże, typu worek, z wypełnieniem mikrogranulatem perełkowym - pufy do pokoju dziecięcego, na których można siedzieć, leżeć, formować z nich kształty, tworzyć "bazy" i wykorzystywać na milion sposobów znanych tylko dzieciom. Fantastyczne kolory, bajeczne kształty dzięki którym dziecięcy pokój nabiera niepowtarzalnego charakteru. Lekkie, kolorowe pufy są niebywale wygodne, a relaks i zabawa z pufą w roli głównej daje mnóstwo radości.

Dziecięcy fotelik, a może pufa - który mebelek wybrać do dziecięcego pokoju?

Do zestawów mebli dziecięcych Klupś idealne będą fotele Albero Mio dostępne w naszym sklepie, warto pomyśleć też o kolorowych pufach, które uwielbiają dzieci. Wybierając fotele i pufy dla dzieci w naszym sklepie masz gwarancję, że są to produkty dobrej jakości, bezpieczne dla Twojego maluszka.

na stronie

Partnerzy