Podkłady do przewijania

Pielęgnacja dzieci w tzw. wieku pieluszkowym, osób z problemem nietrzymania moczu, obłożnie chorych, wymaga stworzenia jak najbardziej komfortowych i higienicznych warunków nie tylko podczas zmiany pieluch, ale także zabezpieczenia miejsca czynności pielęgnacyjnych, łóżka czy pościeli. Maty i podkłady do przewijania ułatwiają zachowanie higieny w sytuacji, gdy z różnych przyczyn kontrola czynności fizjologicznych jest niemożliwa czy ograniczona.

Podkłady do przewijania jednorazowe i wielokrotnego użytku

Producenci podkładów do przewijania oferują szeroką gamę produktów tego typu. Są to podkłady do przewijania jednorazowe i wielokrotnego użytku, ceratki grubsze i cieńsze, podkłady z chłonnym wypełnieniem i nieprzemakalną powłoką, zróżnicowane pod względem wielkości, dające możliwość jak najdokładniejszego zabezpieczenia narażonego na zabrudzenie miejsca.

Maty i podkłady do przewijania dla dzieci

W przypadku czynności pielęgnacyjnych małych dzieci ważne jest nie tylko stworzenie higienicznych warunków i zabezpieczenie przed "niespodziankami", ale zapewnienie maluszkowi ciepła, komfortu i wygody podczas pielęgnacji. Podkłady do przewijania z warstwa materiałową i ceratką spełniają te warunki. Dodatkowym atutem jest ich estetyka, przyjemna kolorystyka i dziecięce wzornictwo, dzięki czemu nie tylko są funkcjonalne, ale ładnie wyglądają i pasują do dziecięcej pościeli. Podkłady do przewijania jednorazowe i wielorazowe sprawdzają się nie tylko w domu, ale dzięki swym kompaktowym rozmiarom są idealne w podróży, na spacerze, wszędzie tam, gdzie musisz z nich skorzystać zapewniając dziecku higieniczne i komfortowe warunki.

Podkłady higieniczne w pielęgnacji dorosłych

Troska o osoby chore, zmagające się z różnymi schorzeniami jest równie ważna jak w przypadku dzieci. By ułatwić opiekę nad takimi osobami, zapewnić im poczucie higieny i suchości stosuj podkłady higieniczne. W naszym sklepie zakupisz podkłady i maty do przewijania dla dzieci i dorosłych w dobrej cenie, w dobrym gatunku, takie, z którymi łatwiej zadbasz o komfort i higienę osób, które tego potrzebują. Dostępne są również półko przewijaki dla dzieci.

Partnerzy