Filtry

Włączone filtry:

  Komody z przewijakiem

  Komoda dziecięca z przewijakiem - funkcjonalny element wyposażenia pokoju

  Przyjście na świat dziecka to chwila, na którą troskliwi rodzice czekają z niecierpliwością. To ważne wydarzenie poprzedzone jest intensywnymi przygotowaniami, tak aby maluchowi niczego nie zabrakło już w pierwszych dniach jego życia. Poza skompletowaniem wyprawki, równie ważną kwestią jest zaaranżowanie pokoju dziecięcego. Jednym z elementów jego wyposażenia powinna być komoda, która okaże się funkcjonalnym miejscem przechowywania czystych ubranek, pieluszek czy artykułów higienicznych. Poza tym może ona także okazać się praktycznym podłożem pod przewijak.

  W naszej ofercie znajdziesz komody dziecięce z przewijakiem od cenionych producentów, które posiadają łatwą w montażu i stabilną nakładkę tzw. przewijak. Z kolei przestronne szuflady pozwolą Ci mieć wszystkie potrzebne akcesoria pod ręką. W rezultacie możesz komfortowo i w pełni bezpiecznie przewijać oraz przebierać swoją pociechę. A gdy Twoje dziecko zacznie dumnie kroczyć na swoich nogach, a tym samym przewijak przestanie Wam być potrzebny, bez problemu zdejmiesz nakładkę, po której na komodzie nie zostanie ani śladu!

  Jaką wybrać komodę do pokoju dziecięcego

  Aranżowanie pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie dla wszystkich rodziców. Wybór odpowiedniej drewnianej komody powinien być podyktowany nie tylko względami estetycznymi, ale również funkcjonalnością i bezpieczeństwem użytkowania. Biała komoda to uniwersalne rozwiązanie pod względem płci pociechy, które dodatkowo będzie doskonale korespondować z wszystkimi kolorami ścian lub innych elementów wystroju. Inną alternatywą są modele w jasnych odcieniach, które posiadają pięknie wygrawerowane wzory, takie jak np. w komodach Klupś.

  Kolejną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest rozmiar mebla. Jeśli ma on posłużyć jako miejsce pod przewijak, szerokość jego blatu powinna wynosić co najmniej 70 cm. W naszej ofercie znajdziesz modele, które stanowią gwarancję wysokiego komfortu zarówno rodzica, jak i jego pociechy. Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, wydane na podstawie licznych testów. Doskonałym tego przykładem są komody drawex. Wszystkie nasze propozycje to praktyczne, komfortowe oraz estetycznie wykonane elementy wyposażenia pokoju dziecka.

  na stronie

  Partnerzy