Materace 140x70cm

Wiele satysfakcji sprawia rodzicom szykowanie pokoju dla mającego pojawić się na świecie maluszka, bo nowy członek rodziny, to wielkie rodzinne wydarzenie, na które należy odpowiednio się przygotować. Staramy się, by maluszkowi stworzyć idealne warunki i zwykle górę biorą emocje , a nie zdrowy rozsądek. Skupiając się na estetyce, zapominamy o kwestiach zdrowotnych wybieranych sprzętów do dziecięcego pokoju. Czego nie może zabraknąć w pokoiku naszej pociechy? Łóżeczka! W nim maluch będzie spędzał dużo czasu, ale ważniejszy od niego jest materac do łóżeczka, od którego zależy zdrowy sen i prawidłowy rozwój dziecka, o czym często rodzice zapominają.

 

Materac do łóżeczka dziecięcego 140x70

 

Jeśli zakupiliśmy łóżeczko 140x70,  to materac nie może być ani mniejszy, ani większy od łóżeczka. Kupujemy materac dziecięcy 140x70 . O ile rozmiar łatwo dobrać, o tyle w kwestii innych parametrów wybór nie jest taki prosty, bo asortyment na sklepowych półkach jest dość zróżnicowany.

 

Materace do łóżeczka dziecięcego 140x70 - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

 

- grubość - to nie wszystko, bardziej liczy się jakość oraz materiał z jakiego jest wykonany materac.
- rodzaj tworzywa z jakiego został wykonany (lateks, pianka poliuretanowa PU i HR o wysokiej gęstości) hipoalergiczny i antybakteryjny (to już zależy od naszych preferencji w tym temacie)

- dodatkowy wkład w postaci maty kokosowej lub gryczanej
- rodzaj pokrowca (wskazany przewiewny, oddychający, taki , który można zdjąć i wyprać w pralce). Ważne, by kupiony materac posiadał atesty i certyfikaty poświadczające jego bezpieczeństwo. Materace dziecięce 140x70 powinny być bezstrefowe, średniej twardości i nie odkształcać się w miejscu nacisku. By materac posłużył dziecku dłużej, możemy wybrać dwustronny, z dwoma strefami twardości, jedna dla niemowlęcia, druga dla starszego maluszka.


 

Materace do łóżka dziecięcego 140x70 dostępne w naszym sklepie posiadają wymagane atesty, są dostosowane do potrzeb i wymagań małych użytkowników. Szukasz materaca do dziecięcego łóżeczka - skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu.

na stronie

Partnerzy