Filtry

Włączone filtry:
  Materiał

  Materace turystyczne

  W sklepie FikiMiki24.pl dostępne są materace turystyczne dla dzieci. Są przydatne w czasie podróży czy rehabilitacji i mogą być wykorzystane na wiele sposobów.

  Jak skonstruowane są materace turystyczne dla dzieci?

  Materace turystyczne dla dzieci to najczęściej produkty składane, trzyczęściowe. Wypełnione są pianką poliuretanową PUR, a pokryte tkaninami obiciowymi o właściwościach antyalergicznych. Jako przeznaczone dla dzieci nie mogą w końcu powodować uczuleń. Te, które zostały przeznaczone także do rehabilitacji, zostały poddane kontroli Państwowego Zakładu Higieny.

  Materac turystyczny dziecięcy: kiedy się przyda?

  Choć wydawałoby się, że materac turystyczny dziecięcy to rozwiązanie potrzebne tylko na podróż, podpowiadamy kilka innych jego zastosowań. Przede wszystkim przyda się, kiedy dziecko będzie chciało nocować u kolegów albo poprosi o przyjęcie rówieśników w domu. Ponieważ materace turystyczne są składane i nie zajmują wiele miejsca, można je zawsze mieć w pogotowiu.

  Tego typu produkty sprawdzą się także podczas ćwiczeń ruchowych i domowej rehabilitacji. Mają Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny i są oznaczone jako produkty bezpiecznie w takim zastosowaniu. Wreszcie oferowane przez FikiMiki24.pl materace dziecięce składane mogą być wykorzystywane jako wypełnienie łóżeczek i kojców dzieci, które uległy urazom narządów ruchu lub cierpią na choroby neurologiczne.

  Materace turystyczne w FikiMiki24.pl

  Wszystkie przeznaczone dla dzieci materace turystyczne, które można kupić w sklepie internetowych FikiMiki24.pl mają wymiary 120 x 60 cm. Różnią się natomiast grubością: jest to najczęściej 6 cm. Sprzedajemy produkty marek MATEX i Fiki Miki. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Mamy nie tylko materace turystyczne przeznaczone do podróży z dzieckiem, ale i przenośnie materace do ćwiczeń ruchowych, gimnastyki leczniczej i rehabilitacji.

  Partnerzy