Akcesoria

Patrząc jeszcze kilkanaście lat wstecz o takich akcesoriach ułatwiających opiekę nad małym dzieckiem jakie są dzisiaj dostępne w sprzedaży, można było sobie tylko pomarzyć. Niektórzy rodzice nie wyobrażają sobie bez nich opieki nad maluszkiem, inni uważają je za zbędny gadżet, ale grono ich zwolenników ciągle rośnie. Skoro mamy możliwość, by sobie i dziecku ułatwić funkcjonowanie, czemu nie skorzystać. Decydując się na zakup krzesełka do karmienia, leżaczka, czy elektronicznej niani, szybko docenimy ich praktyczność i wygodę, a kiedy nasz maluch okaże się wszędobylskim, ciekawskim dzieckiem, docenimy wszelkiego typu zabezpieczenia szuflad, drzwi i kontaktów.

Krzesełko do karmienia – jakie wybrać?

Krzesełko przeznaczone jest dla dziecka od 6 miesiąca życia do 3 lat. Umożliwia maluszkowi spożywanie posiłków razem z rodziną, ułatwia karmienie i samodzielne spożywanie posiłku przez dziecko. Wybierając krzesełko dziecięce z regulacją wysokości, a nawet z możliwością przebudowy na stolik i krzesełkom, mamy mebel na kilka lat. Łatwy do czyszczenia blat, wygodne siedzisko, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, stabilność, to elementy, na które w szczególności należy zwrócić uwagę przy zakupie mebelka. Funkcjonalne, kolorowe i zapewniające bezpieczeństwo krzesełko do karmienia, to wygoda dla rodzica i dziecka. W naszym sklepie posiadamy krzesełka dla dzieci mniej i bardziej rozbudowane, praktyczne na co dzień i łatwe do zabrania w podróż. Każdy model jest dokładnie opisany, co ułatwia wybór.

Krzesełka i inne akcesoria dla dzieci

Posiadające certyfikat” Bezpieczny dla dziecka” akcesoria dla dzieci, takie jak leżaczki, elektroniczne nianie czy zabezpieczenia szuflad i gniazdek elektrycznych, okazują się bardzo przydatne w codziennym życiu. Zapewniają bezpieczeństwo dziecku i spokój rodzicom. Jak trudno jest upilnować ciekawskiego malucha, wie każdy rodzic. Na bezpieczeństwie i wygodzie dziecka (rodzica także), nie warto oszczędzać.

na stronie

Partnerzy