Pościel i tekstylia

Skompletowanie wyprawki dla mającego pojawić się na świecie maluszka, to nie lada wyzwanie dla przyszłych rodziców i nie dlatego, że na rynku jest brak produktów przeznaczonych dla dzieci, ale dlatego, że jest ich tak dużo, że można się pogubić przy wyborze. Czego nie może zabraknąć w wyprawce maluszka? Dziecięcego łóżeczka, a do łóżeczka pościeli. Wybrać odpowiednią pościel dla dziecka, zarówno wkład jak i poszewki nie jest łatwo, ponieważ musi to być produkt przyjazny delikatnej skórze dziecka, praktyczny, komfortowy i estetyczny.

Pościel do łóżeczka tylko z naturalnych tkanin

Bawełna jako włókno naturalne jest idealnym materiałem na dziecięcą pościel. Nie uczula, zapewnia odpowiedni komfort cieplny, posiada właściwości higroskopijne, jest przewiewna, nie elektryzuje się, można ją prać w wysokich temperaturach. Wkłady pościelowe wykonane z wysokiej jakości włókien syntetycznych również posiadają właściwości antyalergiczne, są lekkie, miękkie i oddychające, co wraz z bawełnianymi poszewkami stanowi idealną pościel dla maluszka.

Zdrowy sen – harmonijny rozwój dziecka

Pamiętając o tym, że pierwsze miesiące swojego życia dziecko w większości przesypia, a i w późniejszym okresie na sen przypada dużo czasu, w trosce o zdrowie i higienę pociechy wybierajmy pościel do łóżeczka przyjazną dziecku.

Jak wybrać pościel dla niemowlaka i starszego dziecka?

Włókna naturalne i odpowiedni rozmiar ma kluczowe znaczenie. Pościel do wózka - 80x100cm, pościel do łóżeczka dla dziecka 0 - 5 lat - 100x135cm, poduszki 40x60cm; 5 -10 lat - 140x200cm i poduszki 70x80cm. Pastelowe kolory, delikatne hafty, niepowtarzalne wzory, to dodatkowe atuty oferowanej w naszym sklepie pościeli dziecięcej. Stawiamy na wysokiej jakości polskie produkty, które spełniają wszystkie kryteria bezpieczeństwa dla dziecka.

Kolekcje pościeli wzbogacone o kocyki, otulacze, rożki, gniazdka, ochraniacze na szczebelki, woale W naszym sklepie dostaniesz tekstylia dla dzieci, z którymi skomponujesz "królewskie", bezpieczne i wygodne miejsce do spania dla maluszka, a także akcesoria zapewniające komfort po kąpieli czy w trakcie spaceru. Piękne komplety pościeli dla dzieci, dwu, a nawet siedmioelementowe czekają na nabywców.

na stronie

Partnerzy