Krzesełka do karmienia.

Pewnego dnia maluch jest już na tyle duży, by niemal samodzielnie zasiąść z rodzicami przy stole. Pomagają mu w tym trochę krzesełka do karmienia, które utrzymują bobasa we właściwej pozycji. Od teraz z jeszcze większą radością będzie zjadać ulubione posiłki i brudzić wszystko dookoła tymi potrawami, które mu nie smakują. Ale cóż poradzić – taki urok dzieci. Naszym zadaniem jest zaś dostarczenie Państwu i państwa pociechom najlepszych krzesełek dla dzieci.

Kiedy nadchodzi czas na foteliki do karmienia?

A właściwie kiedy można sadzać dziecko w krzesełku do karmienia? Odpowiedź jest prosta: wtedy, kiedy nauczy się siadać samodzielnie. Absolutnie nie należy usadawiać maluszka, zanim sam się tego nauczy. Zupełnie niewskazane jest też przyspieszanie tego procesu i „wspomaganie” dziecka w procesie nauki siedzenia. Tutaj wszystko musi przyjść naturalnie.

Krzesełka do karmienia – Sklep FikiMiki.24.pl

Krzesełka dla dzieci do karmienia, które przygotowaliśmy dla Państwa w sklepie FikiMiki24.pl to głównie produkty marek takich jak 4Baby, Baby Design, Espiro oraz Klupś. Zostały wykonane z różnorodnych materiałów, np. drewna (krzesełko do karmienia Klupś), wytrzymałego plastiku i eko skóry (krzesełko Icon). Większość z nich to modele mobilne: na kółkach i składane. Niektóre to samodzielne meble. Zaletami tych produktów są zaawansowane możliwości regulacji krzesełka (Icon) albo zbudowanie z modułów – np. krzesełko Baby Design Candy, choć z zamierzenia dostosowane do wysokiego stołu jadalnego, można – gdy dziecko dorośnie – podzielić na samodzielne siedzisko i niziutki stolik.

Oferowane przez nas krzesełka do karmienia dostępne są w ulubionych przez dzieci jaskrawych kolorach, a także w odcieniach pastelowych. Zaprojektowano je tak, by można je było łatwo i szybko czyścić.

na stronie

Partnerzy