Meble

Oczekiwanie na narodziny dziecka to przepiękny czas w życiu każdego człowieka, ale również okres wzmożonych przygotowań do tej wielkiej chwili. Jeśli stoisz właśnie przed nie lada wyzwaniem wyposażenia pokoju dla przyszłego członka rodziny, z pewnością zastanawiasz się jakie meble dziecięce okażą się najlepszym wyborem. Stworzenie bezpiecznej i funkcjonalnej przestrzeni dla malucha, stanowi pierwszy krok na drodze rozwijania jego wyobraźni, pracy zmysłów, a także zdolności motorycznych.

Bez względu na to, czy zastanawiasz się nad wyborem regału, półki czy szafy, musisz stawiać wyłącznie na solidne i wytrzymałe konstrukcje, które nawet przy mocniejszym szturchnięciu nie ulegną przewróceniu. Kolejną istotną kwestią jest materiał z którego zostały wykonane meble dziecięce - jednym z najlepszych rozwiązań jest połączenie naturalnego drewna np. bukowego i płyty ekologicznej, czego doskonałym przykładem są produkty marki Klupś z linii Sofie. Poza kwestiami bezpieczeństwa, bardzo ważna jest funkcjonalność wybranych modeli, które z jednej strony umożliwią troskliwym rodzicom właściwą pielęgnację maluszka, a także będą praktycznym rozwiązaniem na kilka pierwszych lat. Postaw m.in. na wygodne krzesełko do karmienia 3w1 lub na ponadczasową komodę Klupś Iwo, wyposażoną w łatwą w montażu nakładkę, dzięki której zamienia się ona w wygodny przewijak.

Meble dziecięce - estetyka w parze z wygodą

W trakcie aranżacji pokoju dziecięcego nie można zapominać również o walorach estetycznych, które zapewniają maluchowi lepsze samopoczucie. Doskonałym rozwiązaniem jest zakup białych mebli dziecięcych, które są zarazem uniwersalne dla dziewczynek i chłopców, a także umożliwiają zastosowanie dodatków o różnych kolorach i wzorach. Mogą one być uzupełnione o różne elementy dekoracyjne np. sówki, jak w kolekcji Klupś Marsell.

Kompletując wyposażenie pokoju dla Twojego maluszka, wybieraj starannie produkty, które zostały stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach. Dzięki temu posiadasz gwarancję, że zostały wykonane z nieszkodliwych dla zdrowia materiałów, a także pozbawione ostrych krawędzi.

na stronie

Partnerzy