Materace 120x60

Materace dziecięce 120x60

Jakość snu wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Spokojny i niczym niezakłócony sprzyja dobremu samopoczuciu i zdrowiu, sprawia, że maluch ma dużo energii do zabawy. Podstawą dobrego snu jest materac, dzięki któremu dziecko budzi się wypoczęte, śpi długo, we właściwej pozycji i w komfortowych warunkach. Oferujemy odpowiedzialnym i świadomym rodzicom materac do łóżeczka dziecięcego 120x60 w kilku wariantach – materace 120x60 lateksowe, piankowe, z dodatkiem kokosa i gryki. W naszym sklepie dostępne są materace dla alergików, więc Twój maluch zaśnie spokojnie, prześpi całą noc, a obudzi się bez nieprzyjemnego uczucia swędzenia i podrażnienia skóry.

Materace dla dzieci 120x60 – najlepszy wybór

Z pewnością nie będzie dobrym pomysłem korzystanie z używanego materaca. Nawet te najlepszej jakości po pewnym czasie się odkształcają. Ważne jest też odpowiednie dopasowane materaca do wagi dziecka, jego wieku oraz ewentualnych potrzeb, takich jak wady postawy czy alergie. Materace dziecięce 120x60 wykonane są w większości przypadków z gryki i włókna kokosowego, czyli naturalnych surowców. Ich dużą zaletę stanowi dopasowywanie się do ciała dziecka. Ponadto nie nagrzewają się i tym samym chronią ciało maluszka przed przegrzaniem. Zapobiegają także rozwojowi roztoczy i bakterii. Kokos i gryka posiadają właściwości absorpcyjne, co przekłada się na utrzymanie stosunkowo niskiej wilgotności wypełnienia materaca.

Dla alergików polecamy materace 120x60 z pianki poliuretanowej i materace lateksowe. One również są odporne na odkształcenia i bardzo elastyczne. Aby zapewnić dziecku odpowiednie podparcie kręgosłupa, wybierz materac o średniej twardości.

W ofercie znajdziesz również materace o innych wymiarach, np. materace dziecięce 140x70.

na stronie

Partnerzy