Ochraniacze na materac

Ochraniacze na materac dziecięcy – dla komfortu i higieny w łóżeczku malucha

Chłonny ochraniacz na materac to skuteczne zabezpieczenie przed zabrudzeniami. Jest niezbędnym akcesorium w łóżeczku niemowlęcym – pozwala osłonić materac przed zanieczyszczeniem. Świetnie sprawdzi się również w przypadku starszych dzieci w procesie odpieluchowywania. Ochraniacz można z powodzeniem prać w wysokich temperaturach, nie obawiając się o obniżenie jego użyteczności czy utratę fasonu. Ochraniacze na materac dostępne w tej ofercie to produkty chłonne i przewiewne, które – oprócz skutecznego zabezpieczenia – zapewnią także komfort snu, zapobiegając przepoceniu w najbardziej upalne dni.
Optymalna wentylacja zapewnia świeżość i pozwala przespać całą noc w niezakłóconym komforcie. Oferujemy podkłady frotte z nieprzemakalną warstwą, które wyposażono w specjalne gumki stabilizujące. Dzięki nim ochraniacz nie przesuwa się i pozostaje odpowiednio zamocowany na materacu. Ochraniacze pozwalają osłonić materac, aby pozostawał on suchy, świeży i czysty, gwarantując maksymalną higienę podczas snu malucha.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Podkłady wyposażono w warstwę ochronną z włókniny silikonowej, która wykazuje właściwości antyalergiczne. Nie uczula i nie podrażnia wrażliwej skóry, sprawdzi się również dla dzieci ze skłonnością do alergii. Ochraniacze na materac dziecięcy powinny znaleźć się w każdym łóżeczku – nie tylko noworodków, ale również niemowląt i starszych dzieci. Chcąc zadbać o komfort snu, higienę i czystość, a także żywotność materaca, warto wybrać ochraniacze do łóżeczek z naszej oferty. Ich niewątpliwym walorem jest możliwość częstego prania bez obaw o utratę fasonu, a także delikatność i miękkość, która doceniana jest zwłaszcza przez wrażliwe dzieci. Również rodzice docenią właściwości ochraniaczy, które umożliwią ich pociechom spokojny i niezakłócony sen. Produkty te stanowią nieodzowny element każdej niemowlęcej wyprawki, a dzięki wysokiej jakości pozostaną w użyciu przez pierwsze etapy rozwoju malucha.

na stronie

Partnerzy