Kosz Mojżesza - praktyczne i naturalne łóżeczko dziecięce z kołyską
Tradycyjne łóżeczka dziecięce są większe pod kątem rozmiaru od koszy Mojżesza. Pomimo iż cechują się większą przestrzenią od koszy, nie są tak mobilne i praktyczne. Kosze Mojżesza mogą służyć za łóżeczko dziecięce, jako kołyska, a nawet łóżeczko turystyczne, które w łatwy sposób można wyjąć i przenieść do samochodu. Tradycyjne łóżeczka dziecięce charakteryzują się solidnością i kratkami zabezpieczającymi i jest znacznie trudniejsze w przenoszeni
Białe meble do pokoju dziecięcego - postaw na ponadczasową klasykę
Białe meble do pokoju dziecięcego to jeden z najczęstszych wyborów młodych rodziców, urządzających pokoje dla swoich pociech. Nic dziwnego, białe mebelki w pokoju niemowlaka wyglądają pięknie. W połączeniu z pastelowymi odcieniami pościeli, kocyków i pozostałych dodatków tworzą sielankową, wręcz bajkową atmosferę dziecięcego zakątka.
Meble do pokoju chłopca - wybierz modny i nowoczesny zestaw
Wybierając zestaw mebli do pokoju dziecięcego najczęściej kierujemy się nie tylko ich funkcjonalnością, lecz również wyglądem i stylem. Nie bez znaczenia jest również płeć dziecka - inne meble wybierzemy dla chłopca, inne - do pokoju dziewczynki. Choć funkcjonalność zestawów mebli jest taka sama, niektóre kolekcje będą lepiej prezentować się w pokoju chłopięcym, inne zaś zostały zaprojektowane w szczególności z myślą o dziewczynkach.
Łóżeczko, które rośnie razem z dzieckiem: jak wybrać mebel na lata?
Łóżeczko rosnące z dzieckiem to marzenie wielu rodziców. Wiadomo, że łóżeczko dla dziecka powinno być idealnie dopasowane do jego wieku, wagi i wzrostu, a także poziomu ruchliwości i etapu rozwoju.
Łóżeczko 3w1 - czy warto wybrać łóżeczko wielofunkcyjne dla dziecka?
Łóżeczko, przewijak, komoda, szuflada… urządzając pokój dla niemowlęcia musisz pamiętać o wyborze wielu sprzętów i mebli. Każde z nich występuje w wielu różnych wariantach, co sprawia, że zakup meblowej wyprawki dla malucha wcale nie jest łatwym zadaniem. Jeśli nie chcesz wybierać tak wielu różnych sprzętów - weź pod uwagę wybór bardzo praktycznego rozwiązania - łóżeczka wielofunkcyjnego typu 3w1
Showing 1 to 5 of 17 (1 Pages)

Partnerzy