Meble dla dzieci w stylu skandynawskim – nasze inspiracje
Styl skandynawski króluje obecnie w wielu wnętrzach – także w pokoikach dziecięcych. Łącząc w sobie funkcjonalność, minimalizm i przytulność, przyciąga on coraz większe grono zwolenników. Jeśli zastanawiasz się, jakie meble w designie scandi wstawić do królestwa swojej pociechy, przedstawiamy kilka naszych inspiracji!
Łóżeczko dla noworodka – wyposażenie
Łóżeczko to jeden z najważniejszych mebli w pokoju maluszka. Jego wyposażenie znacząco wpływa na komfort wypoczynku noworodka – to dlatego tak ważny jest wybór odpowiednich akcesoriów do łóżeczka. Których z nich na pewno nie powinno zabraknąć na liście zakupów?

Jaki materac niemowlęcy wybrać?

    Blog      0 Komentarze  wyświetlenia (71)
Jaki materac niemowlęcy wybrać?
Wybór materaca niemowlęcego może stanowić nie lada wyzwanie. Nic w tym dziwnego – każdy rodzic chce, aby jego dziecko mogło cieszyć się komfortowym i zdrowym snem, a duża ilość dostępnych modeli nie ułatwia zadania. Aby nieco skrócić poszukiwania pierwszego materaca dla maluszka, podpowiemy dziś, którym modelom z oferty FikiMiki warto się przyjrzeć!
Na co zwrócić uwagę, urządzając pokój dziecięcy?
Aranżowanie dziecięcego pokoju to dla większości rodziców czysta przyjemność. Urządzając to wyjątkowe wnętrze, należy sugerować się nie tylko kwestami estetycznymi, ale i bezpieczeństwem oraz komfortem dziecka. Na co warto zwrócić szczególną uwagę, aranżując królestwo najmłodszego członka rodziny?
Kosz Mojżesza - praktyczne i naturalne łóżeczko dziecięce z kołyską
Tradycyjne łóżeczka dziecięce są większe pod kątem rozmiaru od koszy Mojżesza. Pomimo iż cechują się większą przestrzenią od koszy, nie są tak mobilne i praktyczne. Kosze Mojżesza mogą służyć za łóżeczko dziecięce, jako kołyska, a nawet łóżeczko turystyczne, które w łatwy sposób można wyjąć i przenieść do samochodu. Tradycyjne łóżeczka dziecięce charakteryzują się solidnością i kratkami zabezpieczającymi i jest znacznie trudniejsze w przenoszeni
Showing 1 to 5 of 21 (1 Pages)

Partnerzy