Zdrowy sen dziecka – jak na niego wpłynąć?
Na zdrowy sen dziecka wpływ ma naprawdę wiele czynników, począwszy od wieczornej rutyny pielęgnacyjnej i wyciszeniu, a na materacu i łóżeczku skończywszy. To, na czym śpią nasze dzieci, ma ogromny wpływ na ich komfort i prawidłowy rozwój. Warto mieć to na uwadze podczas dobierania elementów wyposażenia pokoju malucha.
Łóżeczko dziecięce – z baldachimem czy bez?
Dziecięce łóżeczka z baldachimem cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością. Stanowią one bez wątpienia bardzo ciekawy element wyposażenia i charakteryzują się dużą dekoracyjnością. Na tym jednak ich zalety się nie kończą.
Jak sprawić, by dziecko uwielbiało swój pokój? Podpowiadamy!
Dziecięcy pokój to nie jest po prostu kolejne pomieszczenie w domu czy mieszkaniu. To przestrzeń niezwykle ważna dla naszych pociech, w której mogą odkrywać i pielęgnować swoje pasje, beztrosko się bawić, w spokoju uczyć i wypoczywać. Powinny zatem czuć się w nim swobodnie i dobrze, tak aby po prostu z przyjemnością spędzały tam czas. Co zatem zrobić, by uczynić z pokoju dla dziecka prawdziwe królestwo? Mamy na to kilka pomysłów.
Dobry materac dla dziecka – czyli jaki?
Każdy świadomy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie dla prawidłowego rozwoju malucha ma zdrowy sen. Aby zapewnić swoim pociechom jak najlepsze warunki do nocnego wypoczynku, niezbędne jest zapewnienie im dobrego jakościowo i odpowiedniego dla ich potrzeb materaca. Na co zwracać uwagę przy wyborze? Podpowiadamy.
Meble dla dzieci w stylu skandynawskim – nasze inspiracje
Styl skandynawski króluje obecnie w wielu wnętrzach – także w pokoikach dziecięcych. Łącząc w sobie funkcjonalność, minimalizm i przytulność, przyciąga on coraz większe grono zwolenników. Jeśli zastanawiasz się, jakie meble w designie scandi wstawić do królestwa swojej pociechy, przedstawiamy kilka naszych inspiracji!
Showing 1 to 5 of 25 (1 Pages)

Partnerzy