Baldachimy i stelaże dziecięce

Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez rodziców jest pytanie o baldachim do łóżeczka dziecięcego - sprawdza się czy nie, kupić, a może nie koniecznie? Jak to z taki przedmiotami bywa, mają i swoich przeciwników, i zwolenników. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko poczuło się jak mała księżniczka (książę), to kupno baldachimu jest dobrym pomysłem. twierdzenie, że baldachimy dziecięce tylko ładnie wyglądają, ale nie pełnią funkcji praktycznych jest błędne. Delikatny materiał baldachimu ma bardziej praktyczne zalety.

Baldachim dziecięcy na spokojny sen

Latem, delikatna kurtyna baldachimu pełni rolę moskitiery - ochrony przed owadami, dzięki temu muchy czy komary nie zakłócą snu Twojego maluszka. Przysłonięcie łóżeczka baldachimem osłania przed promieniami słonecznymi i światłem żarówki, a także izoluje od bodźców, które mogłyby zakłócić wyciszenie się niemowlaka np. hałas czy widok zabawek.

Wróćmy do estetyki łóżeczka z baldachimem

Przewiewny, delikatny materiał w pastelowym kolorze (róż, błękit, ecru, szary, beżowy, biały, dodatkowo może być ozdobiony piękną kokardą) wraz z dziecięcymi meblami i bibelotami stworzy bajkową, ciepłą atmosferę w pokoiku malucha.

Czy w baldachimie zbiera się kurz?

Nie więcej niż na innych przedmiotach. Wystarczy od czasu do czasu przeprać woal i nie ma obaw, że kurz zagrozi zdrowiu dziecka.

Na czym rozpina się baldachim?

Do umocowania baldachimu służy stelaż. Stelaż baldachimu to łatwa w montażu, lekka konstrukcja pasująca do łóżeczka 120x60 i 140x70. Sam baldachim dziecięcy może mieć wymiary 200x400 lub 150x200 cm., czyli do całkowitej lub częściowej osłony łóżeczka.

W naszym sklepie internetowym kupisz przepiękne baldachimy dziecięce Albero Mio i stelaże do ich montażu. Zadbaj o spokojny i bajkowy sen maluszka.

Partnerzy