Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Rodzaj

  Rożki niemowlęce

  Kompletowanie wyprawki dla niemowlaka bywa nie lada wyzwaniem dla przyszłych rodziców. Co należy kupić w pierwszej kolejności, a z czym możemy poczekać? Co, oprócz ubranek dla noworodka powinniśmy posiadać? W pierwszych miesiącach życia niezastąpiony okazuje się rożek dla dzieci.

  Rożki dla niemowląt - otulanie zapewnia ciepło i poczucie bezpieczeństwa

  Noworodek po przyjściu na świat musi zmierzyć się z całkiem obcym dla niego środowiskiem. By ułatwić mu adaptację do nowych warunków należy mu stworzyć namiastkę matczynego brzucha: ciepło, ciasno, bezpiecznie i przyjemnie. Rożki niemowlęce takie kryteria spełniają. Dodatkowo ułatwiają usypianie, karmienie i uspakajanie dziecka.

  Rożki dla niemowląt usztywnione (posiadające od spodu kieszeń z wypełnieniem kokosowym lub piankowym) są dużym ułatwieniem dla osób, które nie mają wprawy w trzymaniu małego dziecka lub boją się o bezpieczeństwo niemowlęcia. Po wyjęciu usztywnienia, rożek jest miękką "kołderką".

  Wybierając rożek niemowlęcy zwracamy uwagę na rodzaj tkaniny z jakiej jest uszyty i jakość produktu

  Naturalne tkaniny - bawełna - jest przyjazna delikatnej skórze dziecka, miękka i przyjemna w dotyku, przewiewna, zapewnia komfort cieplny. Zapięcia na rzep zapobiegają "otwieraniu" się rożka. Dobra jakość zapewnia dłuższe użytkowanie. Kiedy nasz maluch wyrośnie z otulania w rożku, może on z powodzeniem posłużyć jako kołderka do wózka czy mata do zabawy.

  Produkty dla dzieci powinny być ładne i estetyczne

  Rożki dziecięce Albero Mio i Ceba to komfort i bezpieczeństwo dla Twojego niemowlaka połączone z estetyką. Delikatne kolory i wzorki są "przyjemne dla oka", rożek ładnie się prezentuje, dodatkowo można dokupić inne elementy wyprawki z tej samej linii.

  Szukasz niemowlęcego rożka? Zajrzyj do naszego sklepu.

  na stronie

  Partnerzy