Półko przewijaki dla dzieci

Wielu rodziców kompletując wyprawkę dla niemowlaka zastanawia się nad kupnem przewijaka dla dziecka. Może nie jest on artykułem pierwszej potrzeby, ale zdecydowanie ułatwia zmianę pieluszek, które to czynności w okresie niemowlęcym są wykonywane nader często. O ile wzięliśmy pod uwagę kupno przewijaka, tak bywa, że stajemy przed dylematem - jaki sprawdzi się najlepiej, czy nakładany na łóżeczko, czy komoda z przewijakiem, a może półko przewijak dla dzieci? Każdy z nich ma za zadanie ułatwiać czynności pielęgnacyjne i takie funkcje pełni. Wybór zależy od nas, naszych potrzeb, preferencji i możliwości finansowych.

Półka drewniana z przewijakiem czy będzie dobrym wyborem?

Wykonany z drewna sosnowego półko przewijak w przeciwieństwie do komody jest meblem mobilnym (posiada przy dwu nóżkach kółka), dzięki czemu można go przemieszczać do innych pomieszczeń. Posiada 3 półki, z czego górna służy za przewijak, w którym dla komfortu dziecka z łatwością umieścimy materac – przewijak. Na pozostałych półkach umieszczamy potrzebne do przewijania i czynności pielęgnacyjnych akcesoria, pieluszki i ubranka. Zawsze mamy je pod ręką bez konieczności odsuwania szuflad. Przewijanie dziecka na takiej półce z przewijakiem odciąża kręgosłup rodzica i zdecydowanie zapobiega "niespodziankom" w postaci przesikania łóżka czy fotela, jeśli na takowych zmieniamy dziecku pieluszki. Przewijaki dla dzieci w postaci półki (kiedy dziecko z nich wyrośnie) z powodzeniem można wykorzystać na regał na zabawki czy inne akcesoria domowe, no i w porównaniu z komodą są sporo tańsze.

Przewijaki dziecięce w naszym sklepie

Oprócz klasycznych przewijaków i komód z przewijakami, w sprzedaży posiadamy półko przewijaki wykonane są z drzewa sosnowego polskiego producenta mebli dziecięcych Klupś. Przewijak może być biały, szary lub w kolorze drewna. Najważniejsze, że jest praktyczny i estetyczny.

  • Drewniany PÓŁKO-PRZEWIAJK firmy Klupś jest znakomotym rozwiązaniem dla osób z niewielką ilością miejsca w mieszkaniu bądź z potrzebą szybkiej zmiany miejesca przewijania. Posiada trzy półki, górna dopasowana do przewijaka lub tapicerki firmy KLUPŚ

    378,00 zł
    Dostępność: Dostępny
  • Drewniany PÓŁKO-PRZEWIAJK firmy Klupś jest znakomotym rozwiązaniem dla osób z niewielką ilością miejsca w mieszkaniu bądź z potrzebą szybkiej zmiany miejesca przewijaniDrewniany PÓŁKO-PRZEWIJAK w kolorze biało szarym znacznie ułatwi pielęgnację dziecka. Posiada trzy półki, górna dopasowana do przewijaka lub tapicerki firmy KLUPŚIstnieje możliwość...

    407,00 zł
    Dostępność: Dostępny

Partnerzy