Filtry

Włączone filtry:

    Łóżeczka dostawne

    Łóżeczko dostawne dla niemowlęcia to wielkie ułatwienie dla rodziców, którzy chcą lub muszą przebywać jak najbliżej dziecka. Z jednej strony wyznacza mu ono własną strefę i własne miejsce – tym różni się od spania w jednym łóżku z rodzicami. Z drugiej łóżeczko dziecka stanowi niejako przedłużenie łóżka rodziców. Najczęściej jeden z boków można błyskawicznie zdemontować albo podnieść i następnie – równie błyskawicznie – złączyć łóżka ze sobą.

    Łóżko przystawka tym różni się od tradycyjnego, że pozwala właśnie na połączenie z łóżkiem rodziców. Dziecko jest więc bezpieczne – z trzech stron ograniczają bo boki własnego łóżka, z czwartej rodziców. Każdy rodzic wie, że niekiedy do dziecka trzeba wstać nie raz czy nawet kilka razy w nocy, a dosłownie co kwadrans. Bywa, że całe noce są nieprzespane, bo dziecko ząbkuje, ma kolkę, jest chore. Dla rodzica prawdziwym wybawieniem jest wtedy fakt, że nie musi wstawać, by dziecko przytulić, pogłaskać, pocieszyć. Jest cały czas obok niego. Docenią takie rozwiązanie także matki karmiące.

    Dostawiane łóżeczko dla dziecka jest więc bardzo dobrą alternatywą dla klasycznego łóżeczka. Nie oznacza to jednak, że maluszek musi cały czas przebywać tak blisko rodziców. Wystarczy przecież ponownie zamontować otwarty bok łóżeczka by odjechać z nim do strefy dziecięcej czy jego pokoju. Łóżeczko dostawne jest to więc rozwiązanie wygodne i przyjazne tak samo dla dziecka, jak i dla rodziców.    Partnerzy