Filtry

Włączone filtry:

  Łóżka młodzieżowe

  Łóżka młodzieżowe o różnych wymiarach i wzorach

  Łóżko z szufladą do pokoju dziecka to produkt jedyny w swoim rodzaju, który można wykorzystać według własnego pomysłu. Wygodny wysuwany pojemnik umożliwia zagospodarowanie przestrzeni pod łóżkiem do przechowywania pościeli. Po zasłaniu materaca i schowaniu pościeli do szuflady łóżko doskonale sprawdzi się jako miejsce do odpoczynku, siedzenia i zabawy.

  Wygodne i praktyczne - łóżka młodzieżowe z szufladą

  Wysuwana szuflada okazuje się rewelacyjnym rozwiązaniem w przypadku aranżacji pokoju młodzieżowego. W pojemniku pod materacem można schować nie tylko pościel, aby w ciągu dnia zamienić łóżko młodzieżowe w kanapę do wypoczynku, ale także dziecięce zabawki i mnóstwo innych akcesoriów. W ten sposób zyskujemy na przestrzeni w szafie czy komodzie, gdzie wcześniej składowane były te przedmioty, a poza tym wpływamy na estetykę całego pomieszczenia zaprowadzając porządek w otoczeniu dziecka. Proponujemy różne modele łóżek z szufladą, które można odpowiednio dopasować do potrzeb swojej pociechy. W ofercie znajdują się klasyczne łóżka w białym kolorze, które świetnie prezentują się w pokoju młodzieżowym i dodają mu lekkości, przytulne modele z elementami w odcieniu drewna oraz nowoczesne z mocnym akcentem kolorystycznym. Dla najmłodszych dzieci posiadamy też mebelki z przyjemnymi zdobieniami na ramie łóżka. Wszystkie dostępne produkty z tej kategorii cechują się modną estetyką, łatwością i szybkością montażu, stabilnością i pozwalają zapewnić dziecku komfortowy sen.

  Aranżacja pokoju młodzieżowego rządzi się nieco innymi prawami niż pomieszczenia dla dorosłych i wymaga zastosowania pomysłowych rozwiązań praktycznych, co wynika z wielu funkcji jakie pełni pokój dziecka, jak również mnóstwa przechowywanych w nim przedmiotów. Łóżko młodzieżowe z szufladami to najlepszy wybór! Zapraszamy do zakupu solidnego i funkcjonalnego łóżka, które posłuży Twojemu dziecku na lata.

  Partnerzy