Filtry

Włączone filtry:

  Szafy dla dzieci

  Szafa do pokoju dla dziecka to duże wyzwanie. W końcu to całkiem spory mebel, który ma pomieścić jeszcze więcej dziecięcych ubrań, kosmetyków, gadżetów i drobiazgów. Dobrze więc, by miała mnóstwo szuflad, półek i półeczek, haków i drążków na wieszaki. W końcu maluch szybko rośnie i z miesiąca na miesiąc zmieniają się przedmioty, których potrzebuje.

  Szafa dziecięca czy uniwersalna?

  Kiedy rodzice stoją przed wyborem szafy dla dziecka, muszą zadać sobie pytanie: czy szukają mebla, który będzie pasował do dziecięcego, kolorowego wystroju pokoju, czy może potrzebują czegoś uniwersalnego, co starczy na lata i nie znudzi się maluchowi po tym, jak dorośnie? Z jednej strony jaskrawe kolory spodobają się Państwa pociesze, a bajkowe detale sprawią wiele radości. Z drugiej, kiedy wejdzie w wiek nastoletni, może je uznać za nieco dziecinnie. Dlatego, jeśli szukają Państwo mebla, który będzie „rósł” wraz z dzieckiem, radzimy zdecydować się na klasyczny projekt. Jeśli zaś zależy Państwu na stworzeniu wymarzonego pokoju dziecięcego o dostosowanym do malucha wystroju, podpowiadamy modele z fantazyjnymi detalami. Wszystkie je można znaleźć w naszym sklepie.

  Szafy do pokoju dziecięcego w sklepie FikiMiki24.pl

  Wszystkie szafy dostępne w naszym sklepie to projekty Klupś. Należą do różnych linii takich jak: Irene, Leon, Marsell, Dalia Grey, Amelia, Safari, Księżniczka i Książę. Produkowane są głównie z płyty eko i drewna, na przykład bukowego. Kolorem przewodnim każdego z tych mebli jest łagodna biel, która idealnie dopasuje się do jasnego pokoju dziecięcego. Tym, którzy szukają modeli szaf dziecięcych, polecamy takie jak szafa dwudrzwiowa Marsell, szafa Klupś Safari Żyrafa, szafa Księżniczka i szafa Książę. Natomiast dla tych Rodziców, którzy potrzebują modeli na lata, proponujemy takie jak biała szafa w stylu lat 60. Sofie oraz szafę Amelia.

  na stronie

  Partnerzy