Filtry

Włączone filtry:

  Łóżeczka turystyczne

  Czy potrzebne jest kupno łóżeczka turystycznego, jeśli w domu posiadamy już takie klasyczne, drewniane? Wielu rodziców widząc takie łóżeczko w sklepie stacjonarnym lub internetowym zastanawia się nad jego zastosowaniem i przydatnością. Ten składany mebelek ma swoje zalety i osoby, które mają go w domu, bez baw polecają znajomym jego kupno.

   

  Czym różni się łóżeczko turystyczne dla dzieci od klasycznego?


  Przede wszystkim jest to łóżeczko mobilne, które posiada prosty mechanizm składania i rozkładania. Lekka plastikowa konstrukcja z siatkowymi bokami, boczne wejście na suwak, kółka z możliwością blokady dla łatwego przesuwania, osłonki na krawędziach, często w komplecie z przewijakiem i bocznymi kieszeniami na dziecięce akcesoria - funkcjonalny i estetyczny mebelek dziecięcy, który po złożeniu włożymy do pokrowca i zmieścimy w bagażniku samochodu. Łóżeczko turystyczne jest niezwykle pomocne, jeśli często podróżujemy z dzieckiemZnika problem, “gdzie położyć dziecko spać”, gdy hotel lub pensjonat nie dysponuje takim rozwiązaniem, wybawia dziadków i przyjaciół z kłopotu zapewnienia miejsca do spania maluchowi, kiedy wpadamy do nich w odwiedziny, może pełnić funkcję kojca, dzięki czemu mamy szkraba zawsze “na oku”.

   

  Łóżeczko turystyczne dla dzieci w warunkach domowych

   

  Kiedy chcemy mieć malucha zawsze w zasięgu wzroku, to takie mobilne łóżeczka turystyczne niemowlęce są bardzo przydatne. Możemy je z łatwością ustawić wszędzie tam, gdzie w danej chwili jest potrzebne. Łóżeczko turystyczne dla dzieci z powodzeniem posłuży dziecku za kojec do zabawy. Dzięki siateczkowym bokom, maluch ma możliwość obserwacji otoczenia, a my “oko na niego”.

  W ofercie naszego sklepu znajdują się łóżka turystyczne dla dzieci takich producentów jak 4Baby i Baby Design - do wyboru różne wersje kolorystyczne i dodatkowe wyposażenie. Wszystkie łóżeczka posiadają certyfikaty produktu bezpiecznego dla dziecka.

  Partnerzy