Klupś Lista produktów producenta

Podaruj swojemu dziecku wygodę i bezpieczeństwo w stylowej oprawie. Meble dziecięce Klupś to najlepsze rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Wejdź na Fikimiki24.pl

na stronie

Wygodny i bezpieczny pokój dla Twojego dziecka


Pokój dziecięcy jest bez wątpienia miejscem szczególnym, a jego urządzanie to nie tylko konieczność wygospodarowania przestrzeni. To przecież ogromna przyjemność i etap niecierpliwego oczekiwania na maleństwo. W takich momentach rodzice dążą do zaprowadzenie miłej i przytulnej atmosfery, ale kluczowe jest dla nich bezpieczeństwo dziecka, funkcjonalność pomieszczenia i wygoda korzystania z pokoju.


Na takie potrzeby odpowiada firma Klupś będąca wiodącym producentem mebli dziecięcych. Surowce użyte do ich produkcji to sprawdzone materiały spełniające restrykcyjne normy - firma Klupś wytwarza je z naturalnego drewna, płyt eco lub MDF, bez użycia toksycznych farb i klejów. Na oferowany asortyment składają się m.in. łóżeczkadziecięce, komody, szafy, szafki, skrzynie na zabawki, przewijaki. Meble dziecięce Klupś utrzymane są w spokojnych i stonowanych barwach, posiadają proste linie i opływowe kształty, wzbogacone o ciekawe wykończenia - porządkują przestrzeń pokoju, nie przytłaczając nadmiarem zdobień czy wrzaskliwych kolorów. Natomiast szeroki wachlarz dostępnych kolekcji, prezentujących różne style, z całą pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających rodziców i ich pociechy.


Sprawdzone rozwiązania łączą wygodę, bezpieczeństwo i niepowtarzalny styl


Centralnym elementem pokoju dziecięcego jest bez wątpienia łóżeczko. Niemniej istotne są meble służące do przechowywania ubranek czy niezbędnych akcesoriów. Funkcjonalnym połączeniem takiej przestrzeni oraz miejsca, w którym można wygodnie przewinąć dziecko, jest komoda z przewijakiem od firmy Klupś. Jej dodatkową zaletą jest łatwy demontaż nakładki z przewijakiem - nakładkę można bez problemu zdjąć, a komoda pozostanie funkcjonalnym meblem. Takie rozwiązanie oferuje m.in. komoda Iwo z przewijakiem, komoda Marsell czy z kolekcji Leon Klupś. Kolejnym niezbywalnym elementem pokoju dziecięcego są szafy. Klupś oferuje je w różnych rozmiarach z praktycznymi układami półek i wieszaków. W budowaniu nastroju pomoże ekspozycja kolorowych zabawek, w czym doskonale sprawdzą się regały i półki firmy Klupś. Z kolei do schowania pozostałych marka proponuje pojemneskrzynie na zabawki.


Jeśli chcesz urządzić cały pokój w krótkim czasie i bez konieczności kompletowania elementów z różnych kolekcji, zwróć uwagę na zestawy mebli utrzymanych w jednym stylu, które dadzą efekt przemyślanej i spójnej aranżacji.

Partnerzy