Meble Klupś Dalia Grey

Meble Klupś Dalia Grey

Meble dziecięce Dalia Grey

Urządzanie pokoju dla maluszka to bardzo ekscytujące zajęcie dla rodziców i nie należy odkładać go na ostatnią chwilę. Mimo, że kupno farb czy dziecięcych mebelków nie przysparza dziś trudności, to wybór tych bezpiecznych i dobrej jakości nie jest już taki oczywisty.

Pokój dziecięcy - małe królestwo Twojej pociechy

Zadbaj więc o przytulne i bezpieczne wnętrze pomieszczenia. Nasza propozycja, to meble polskiego producenta – firmy "Klupś" (rodzinne przedsiębiorstwo z 4-letnią tradycją) i seria stylowych mebli Dalia grey. Biała kolorystyka mebli z szarymi i białymi frontami szuflad idealnie sprawdzi się w pokoju małego chłopca, a także dziewczynki (dużą rolę odgrywają kolor ścian i dodatki) i z powodzeniem posłuży do momentu, aż dziecko samo uzna, że czas zmienić wystrój.

Meble dalia grey w zestawie czy pojedynczo?

Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia, naszych potrzeb i finansowych możliwości. Generalnie w zestawie wychodzi taniej i nie istnieje ryzyko, że coś nie będzie pasować. A co składa się na meble do pokoju dziecięcego dalia grey? Oczywiście drewniane łóżeczko z regulacją wysokości dna, wyciąganymi szczebelkami i szufladą z szarym frontem do przechowywania pościeli, wykonane z mocnej eko płyty komoda z przewijakiem, szafa, regał, wisząca półka i skrzynia na zabawki (szczegółowy opis każdego elementu zestawu znajdziesz obok prezentowanych na stronie sklepu produktów).

Bezpieczeństwo dziecka ponad wszystko

Piękne meble dziecięce dalia grey zachwycają stylistyką i kolorystyką, ale co jest istotne przy wyborze mebli do pokoju dziecięcego, do ich produkcji użyto tylko bezpiecznych materiałów, posiadających odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Meble są odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu czystości. Estetyczne, ładne, funkcjonalne i bezpieczne meble dalia grey czekają w naszym sklepie, byś z łatwością stworzył małe królestwo dla Twojego dziecka.

Partnerzy