Meble Miś z motylkiem - ecru orzech

Meble Miś z motylkiem - ecru orzech

Zestaw mebli dziecięcych o uniwersalnym przeznaczeniu. Bez problemu mogą one być używane przez minimum kilka następnych lat. Nie tracą przy tym funkcjonalności i użyteczności dla dziecka i rodziców.

W zestawie znajduje się oczywiście łóżeczko, przeznaczone dla dzieci od pierwszych chwil życia. Wygodne, bezpieczne dzięki szczebelkom. Można je jednak wyjąć gdy dziecko podrośnie, by samo mogło wchodzić i wychodzić a mebel nie stracił nic na swojej funkcji. Komoda, w komplecie z przewijakiem, to sprawdzony pomysł na trzymanie w pobliżu łóżeczka najpotrzebniejszych rzeczy – śpioszków, zasypek czy pieluszek. Szafa ma zarówno drążki, jak i półki – układ, który zawsze się sprawdza i przydaje. Mebel wykonano z laminowanej płyty wiórowej. Jest to materiał łatwy do utrzymania w czystości, nie poddający się łatwo upływowi czasu, odporny. Bezpieczeństwo konstrukcji i użytych materiałów potwierdzone jest przez stosowne certyfikaty, polskie i europejskie.

W kolorystyce kompletu dominuje ciemny orzech i usłojenie stylizowane na orzech. Barwę łagodzą elementy jasne, jednak nie białe, a ecru. Dzięki temu kolory nie kontrastują ze sobą nadmiernie, połączenie jest łagodniejsze, bardziej odpowiednie do dziecięcego pokoju. Nazwa kompletu wywodzi się od postaci misia, którego wesoła buźka zdobi meble i czaruje maluszki swoim uśmiechem.

Partnerzy