Meble Nati koniczynka biało szare

Meble Nati koniczynka biało szare

Zestaw mebli Nati w odcieniach bieli i szarości

Cechą wyróżniająca biało-szary zestaw mebli dziecięcych Nati to przede wszystkim funkcjonalność połączona z wysoką jakością wykonania. Meble zostały wyprodukowane na bazie solidnych komponentów, dzięki czemu są praktycznym uzupełnieniem dziecięcego pokoju, który będzie towarzyszyć dziecku przez lata. Komplet został zaprojektowany w taki sposób, aby charakteryzował się estetyką i eleganckim stylem. To sprawia, że zestaw mebli dziecięcych Nati wpasuje się niemalże w każdą aranżację dziecięcego pokoju.

Zestaw mebli dziecięcych Nati w odcieniach biało-szarych to meble, w których poszczególne części zostały stworzone z ekologicznych materiałów. Nie zawierają żadnych szkodliwych dla dziecka klejów, dzięki czemu nie uczulają i są w pełni bezpieczne dla dziecka. Meble dziecięce z zestawu Nati są też odporne na zadrapania.

W skład zestawu mebli dziecięcych Nati w kolorze białym wchodzą: solidna i pojemna komoda, wygodne łóżeczko dziecięce oraz ochronna barierka do łóżeczka, która zadba o bezpieczeństwo dziecka. Dodatkowo do zakupienia jest półka wisząca, na której można ułożyć ulubione zabawki dziecka. Na stronie naszego sklepu zakupić można poszczególne meble dziecięce Nati osobno lub w wybranych pakietach - dostosowanych do swoich potrzeb

Funkcjonalne meble dziecięce Nati w kolorze biało-szarym

Zestaw mebli dziecięcych Natii w kolorze klasycznej bieli to solidność i elegancja, które sprawią, że pokój dziecięcy nabierze wyrazu. Meble wyróżniają się nowoczesnym designem, dzięki czemu są bardzo uniwersalne, a dodatkowo można je łączyć z wieloma dekoracjami i kolorami. Biel mebli dziecięcych podkreśli spokojną atmosferę dziecięcego pokoju, zaś przełamanie jej ciemnym kolorzem lub żywym kolorem, jak choćby różowy, czy błękitnym doda poczucia przytulności.

Na tle ścian w kolorze żółtym zestaw mebli dziecięcych Nati sprawi, że pokój dziecięcy nabierze ciepła i wyrazu, a całe zestawienie będzie prezentować się niezwykle estetycznie. Uwagę zestawu mebli Nati zwracają wzmocnione zakończenia, podkreślające solidność poszczególnych mebli w zestawie. Pojemna szafa pomieści wszystkie niezbędne ubranka dziecięce i inne niezbędne przedmioty. Praktyczna wisząca półka będzie miejscem na książki dla dziecka lub ulubione zabawki.

Meble dziecięce Nati zaprojektowane w zgodzie z ekologią

Zestaw dziecięcych mebli Nati w kolorze białym wyróżnia zastosowanie materiałów najwyższej jakości, które dodatkowo nie zawierają żadnych sztucznych substancji. W tym również klejów, mogących mieć szkodliwe działanie na organizm dziecka. Meble dziecięce Nati posiadają wszelkie wymagane atesty zgodności z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla dziecka.

Zestaw mebli dziecięcych Nati to nowoczesne meble dziecięce, które zostały pomalowane w pełni ekologicznymi farbami i lakierami wodnymi - w przypadku łóżeczka, a dodatkowo zastosowane materiały zapewniają hipoalergiczność. To meble dziecięce zaprojektowane z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwu dziecka. Biała komoda wchodząca w skład zestawu nie posiada zaślepek, które mogły by być połknięte przez dziecko. Stabilna nakładka przewijaka, którą można dopiąć do komody gwarantuje wygodną możliwość przewijania dziecka bez obawy o przypadkowe rozmontowanie konstrukcji.

Meble dziecięce Nati to praktyczne, wygodne i designerskie meble idealnie nadające się do uzupełnienia pokoju dziecięcego.

Partnerzy