Meble nel serce biało szare

Meble nel serce biało szare

Zestaw mebli dziecięcych Nel serce biało szare

Urocze mebelki dziecięce Klupś utrzymane są w subtelnej kolorystyce, która do każdego pomieszczenia wniesie klimat spokoju, ciepła i przytulności. Komplet mebli do pokoju dziecięcego to praktyczne wyposażenie, dzięki któremu zmaksymalizujesz funkcjonalność wnętrza, a także ułatwisz sobie realizację codziennych obowiązków pielęgnacyjnych i opiekuńczych wobec malucha. Zestaw składa się z łóżeczka oraz komody z przewijakiem. Meble wykonane są z wysokojakościowych materiałów – płyty MDF, płyty eko oraz drewna sosnowego. Ich stonowana i neutralna kolorystyka w odcieniach bieli i szarości pozwala wykorzystać je w pokoju dziewczynki lub chłopca – są to meble uniwersalne.

Praktyczne wyposażenie dziecięcego pokoju

Komplet mebli dla dziecka Nel został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu niepodważalnej funkcjonalności. Meble są bezpieczne dla dziecka, a ich poszczególne elementy zostały przystosowane do obecności najmłodszych. Zaokrąglone brzegi i gładka powierzchnia determinują najwyższy poziom bezpieczeństwa, korzystnie wpływają również na estetykę tego zestawu. Prezentuje się on niezwykle uroczo, co w pokoju dziecięcym jest wysoce pożądane.

Oryginalnie zdobione meble – kompatybilna dekoracja kreuje unikalny zestaw

Zarówno łóżeczko dziecięce, jak i towarzysząca mu komoda z przewijakiem zdobione są motywem serca. Dzięki tej powtarzalności symbolu na każdym z mebli, a także jednolitej kolorystyce stworzono zestaw, który w dziecięcym wnętrzu wykreuje harmonijną aranżację. Jasne barwy optycznie powiększają pomieszczenie, wywołując wrażenie czystości i świeżości, nieco rozjaśniają przestrzeń oraz pozwalają na zastosowanie dowolnych dodatków – otwierają bogate możliwości eksperymentowania z dekoracjami.

Partnerzy