Meble NOAH KLUPŚ

Meble NOAH KLUPŚ

Zestaw mebli Noah w odcieniu bieli

Aranżacja dziecięcego pokoju wymaga odpowiedniego przemyślenia, szczególnie pod kątem wyboru odpowiednich mebli. Meble do dziecięcego pokoju powinny wyróżniać się wysoką jakością wykonania,  funkcjonalnością, estetycznym wykonaniem, a przede wszystkim pojemnością, aby zmieścić niezbędne ubranka i zabawki. Zestaw mebli Noah w odcieniu bieli są odpowiedzią na wskazane wyżej potrzeby.

Estetyczne wykonanie i uniwersalny kolor sprawiają, że zestaw mebli dziecięcych Noah z dobranymi dekoracjami i zabawkami dziecięcymi tworzą klimat przytulny, dający dziecku również poczucie bezpieczeństwa. To meble, które rosną wraz z dzieckiem, dzięki czemu będą starczać na lata. Wykonane zostały z solidnych i ekologicznych materiałów. Zestaw mebli dziecięcych Noah wyróżnia się nowoczesnym designem, który można zastosować w pokojach dziecięcych zaaranżowanych w różnym stylu. Biały kolor mebli dziecięcych sprawia, że zastosować je można, zarówno w jasnych pokojach, jak i ciemniejszych, choćby z dodatkiem granatu. Na tle takich ścian meble Noah szczególnie się wyróżniają, zaś na białych stworzą spójną aranżację.

W skład zestawu mebli dziecięcych Noah w kolorze białym wchodzą: solidna i pojemna szafa, komoda, wygodne łóżeczko dziecięce oraz praktyczny pojemnik na pościel Dodatkowo do zakupienia jest ochronna barierka do łóżeczka, która w pełni zadba o bezpieczeństwo dziecka. Na stronie naszego sklepu zakupić można poszczególne meble dziecięce Safari osobno lub w wybranych pakietach - dostosowanych do swoich potrzeb

Funkcjonalne meble dziecięce Noah w kolorze białym

Detale w aranżacji każdego pomieszczenia ma znaczenie, szczególnie dla stworzenia przytulnej atmosfery w pokoju dziecięcym, ale również dla uzyskania jego poczucia bezpieczeństwa. Zestaw mebli dziecięcych Noah w odcieniu białym to solidność i elegancja, które sprawią, że pokój dziecięcy nabierze wyrazu. Dodatkowo biały odcień, w którym zaprojektowane zostały meble jest bardzo uniwersalny,, dlatego zestaw można
łączyć z wieloma dekoracjami i kolorami. Biel mebli dziecięcych Noah podkreśli spokojną atmosferę, zaś przełamanie jej ciemnym kolorem zabawek czy innych dodatków, sprawi, że pokój stanie się jeszcze bardziej przytulny.

Na tle ścian w żywych kolorach, choćby żółci, zestaw mebli dziecięcych Noah sprawi, że pokój dziecięcy nabierze ciepła, a całe zestawienie będzie prezentować się niezwykle estetycznie. Na szczególną uwagę zasługują wzmocnione zakończenia mebli, podkreślające trwałość poszczególnych mebli w zestawie. Pojemna szafa pomieści wszystkie niezbędne ubranka dziecięce, zabawki i inne niezbędne przedmioty. Wygodny pojemnik na pościel będzie pomocą, każdego rodzica.

Meble dziecięce Noah zaprojektowane w zgodzie z ekologią

Zestaw dziecięcych mebli Noah w kolorze białym w połączeniu z orzechowym wykończeniem wyróżnia zastosowanie materiałów najwyższej jakości, które dodatkowo nie zawierają żadnych sztucznych substancji. W tym również klejów, mogących mieć szkodliwe działanie na organizm dziecka. Meble dziecięce Noah posiadają wszelkie wymagane atesty zgodności z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla dziecka. Zestaw mebli dziecięcych Noah to nowoczesne meble dziecięce, które zostały pomalowane w pełni ekologicznymi farbami i lakierami wodnymi - w przypadku łóżeczka, a dodatkowo zastosowane materiały zapewniają hipoalergiczność.

To meble dziecięce zaprojektowane z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwu dziecka. Biała szafa wchodząca w skład zestawu nie posiada zaślepek, które mogły by być połknięte przez dziecko. Stabilna nakładka przewijaka, którą można dopiąć do komody gwarantuje wygodną możliwość przewijania dziecka bez obawy o przypadkowe rozmontowanie konstrukcji. Meble dziecięce Noah to praktyczne, wygodne i designerskie meble idealnie nadające się do uzupełnienia pokoju dziecięcego.

Partnerzy