Meble Paula biała

Meble Paula biała

Zestaw mebli Paula w kolorze klasycznej bieli

Aranżacja dziecięcego pokoju to jeden z najprzyjemniejszych etapów przygotowań na narodziny upragnionego dziecka. Poza aspektem przytulności i estetycznego wystroju w zakresie doboru poszczególnych mebli i dodatków liczą się również walory praktyczne.

Zestaw mebli dziecięcych Paula w kolorze białym to połączenie funkcjonalność, wysokiej jakość pod kątem wykorzystanych materiałów - w tym ekologicznych - z nowoczesnym designem. To klasa sama w sobie, prezentowane meble dziecięce to zestaw modnych i solidnych mebli dziecięcych.

W skład zestawu mebli dziecięcych Paula w kolorze białym wchodzą: solidna i pojemna szafa, komoda, wygodne łóżeczko dziecięce oraz przewijak.

Na stronie naszego sklepu rodzice mogą kupować poszczególne meble dziecięce w odcieniu klasycznej bieli z serii Paula osobno lub w wybranych pakietach - dostosowanych do swoich potrzeb

Białe meble dziecięce Paula - klasyka zawsze w modzie

Przytulny wystrój dziecięcego pokoju to podstawa, szczególnie zaaranżowany w dbałości o detale i stylowy wygląd, zarówno mebli dziecięcych, jak i dodatków ozdobnych. Niezaprzeczalnie biel to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego meble dziecięce w tym odcieniu są niezmiennie popularne od lat.

Ich największym atutem, dzięki zastosowanej bieli jest uniwersalność, dzięki czemu meble dziecięce Paula sprawdzą się w każdej aranżacji pokoju dziecięcego. To idealny zestaw mebli dziecięcych, zarówno do stonowanych pomieszczeń, jak i bardziej kontrastowych.

Zestaw mebli dziecięcych Paula dla zwiększenia przytulności w pokoju dziecięcym, można przełamać delikatnością różu lub przyjemnym odcieniem błękitu. Jeśli lubimy bardziej kontrastowe połączenia, biały kolor zestawu mebli dziecięcych Paula świetnie będzie prezentował się na tle żółtych ścian, które dodadzą pokojowi ożywienia. W końcu żółty niesie ze sobą radość i pozytywną energię we wnętrzach.

Meble dziecięce Paula tworzone w zgodzie z ekologią

Zestaw dziecięcych mebli Paula w kolorze białym wyróżnia zastosowanie materiałów najwyższej jakości, które dodatkowo nie zawierają żadnych sztucznych substancji, ani klejów, mogących mieć szkodliwe działanie na organizm dziecka. Meble dziecięce Paula posiadają wszelkie wymagane atesty zgodności z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla dziecka.

Zestaw mebli dziecięcych Paula to nowoczesne meble dziecięce, które zostały pomalowane w pełni ekologicznymi farbami i lakierami wodnymi - w przypadku łóżeczka - co daje efekt pięknego wyglądu mebli dziecięcych Paula, a dodatkowo zastosowane materiały zapewniają hipoalergiczność.

To meble dziecięce zaprojektowane z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwu dziecka. Biała szafa wchodząca w skład zestawu nie posiada zaślepek, które mogły by być połknięte przez dziecko. Stabilna nakładka przewijaka, którą można dopiąć do komody gwarantuje wygodną możliwość przewijania dziecka bez obawy o przypadkowe rozmontowanie konstrukcji. Meble dziecięce Paula w kolorze białym to praktyczne, wygodne i designerskie meble idealnie nadające się do uzupełnienia pokoju dziecięcego. To nowoczesne meble dziecięce, które z pewnością warto wziąć pod uwagę.

na stronie

Partnerzy