Meble Paula Grafit

Meble Paula Grafit

Zestaw Mebli dziecięcych Paula w kolorze szarym

Aranżacja dziecięcego pokoju to jeden z najprzyjemniejszych etapów przygotowań na narodziny upragnionego dziecka. Poza aspektem przytulności i estetycznego wystroju w zakresie doboru poszczególnych mebli i dodatków liczą się również walory praktyczne.

Zestaw mebli dziecięcych Paula w kolorze szarym łączy w sobie funkcjonalność, wysoką jakość pod kątem wykorzystanych materiałów - w tym ekologicznych - z nowoczesnym designem. Kolor grafitowy prezentowanych mebli dziecięcych idealnie wpasowuje się w odcień wybrany jako kolor roku 2021 według Pantone, dzięki czemu otrzymujemy zestaw modnych i solidnych mebli dziecięcych.

W skład zestawu mebli dziecięcych Paula wchodzą: szafa, komoda, łóżeczko dziecięce oraz przewijak. Na stronie naszego sklepu rodzice mogą kupować poszczególne meble dziecięce osobno lub w wybranych pakietach - dostosowanych do potrzeb każdego rodzica.

Zestaw mebli dziecięcych Paula w kolorze roku Pantone 2021

Przytulny wystrój dziecięcego pokoju to podstawa, szczególnie zaaranżowany w zgodzie z najnowszymi trendami. Niezaprzeczalnym hitem ostatniego roku w aranżacji wnętrz jest odcień Ultimate Grey, który został wybrany kolorem roku 2021 według Pantone.

Trend ten nie ominął mebli dziecięcych, czego najlepszym przykładem jest grafitowy zestaw mebli dziecięcych Paula. Stylowy, modny, uniwersalny, który można łączyć z wieloma wariantami kolorystycznymi.

Spokojną szarość mebli dziecięcych Paula dla zwiększenia przytulności w pokoju dziecięcym, można przełamać delikatnością różu lub przyjemnym odcieniem błękitu. Jeśli lubimy bardziej kontrastowe połączenia, grafitowy kolor zestawu mebli dziecięcych Paula świetnie będzie prezentował się na tle żółtych ścian, które dodadzą pokojowi ożywienia. W końcu żółty niesie ze sobą radość i pozytywną energię we wnętrzach.

Meble dziecięce Paula tworzone w zgodzie z ekologią

Zestaw dziecięcych mebli Paula w kolorze szarym wyróżnia zastosowanie materiałów najwyższej jakości, które dodatkowo nie zawierają żadnych sztucznych substancji, ani klejów, mogących mieć szkodliwe działanie  na organizm dziecka. Meble dziecięce Paula posiadają wszelkie wymagane atesty zgodności z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla dziecka.

Zestaw mebli dziecięcych Paula to nowoczesne meble dziecięce, które zostały pomalowane w pełni ekologicznymi farbami i lakierami wodnymi - w przypadku łóżeczka - co daje efekt pięknego wyglądu mebli dziecięcych Paula, a dodatkowo zastosowane materiały zapewniają hipoalergiczność.

To meble dziecięce zaprojektowane z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwu dziecka. Szafa wchodząca w skład zestawu nie posiada zaślepek, które mogły by być połknięte przez dziecko. Stabilna nakładka przewijaka, którą można dopiąć do komody gwarantuje wygodną możliwość przewijania dziecka bez obawy o przypadkowe rozmontowanie konstrukcji.

Meble dziecięce Paula to praktyczne, wygodne i designerskie meble idealnie nadające się do pokoju dziecięcego. To meble dziecięce, które z pewnością warto wziąć pod uwagę.

Partnerzy