Meble Safari żyrafka biała

Meble Safari żyrafka biała

Zestaw mebli Safari w kolorze białym z żyrafą

Zestaw mebli dziecięcych Safari w kolorze białym wyróżnia estetyka, funkcjonalność, a przede wszystkim solidność wykonania. Wzbogacone o grafikę białej żyrafy stają się przyjemnym uzupełnieniem pokoju dziecięcego. Aranżacja pokoju dziecka pod kątem wybrania odpowiednich mebli i dodatków jest niezbędna, aby pomieszczenie nabrało przytulności i praktyczności.

Zestaw mebli dziecięcych Safari w kolorze białym charakteryzują się wysoką jakością wykorzystanych do ich produkcji materiałów. W tym również grafiki żyrafy, która ozdabia poszczególne elementy zestawu. W dbałości o ekologię meble dziecięce z tej serii zawierają ekologiczne komponenty. Zestaw mebli dziecięcych Safari to seria nowoczesnych i precyzyjnie wykończonych mebli, które posłużą w pokoju dziecięcym przez lata, dorastając wraz z nim.

W skład zestawu mebli dziecięcych Safari w kolorze białym wchodzą: solidna i pojemna szafa, komoda, wygodne łóżeczko dziecięce oraz przewijak. Dodatkowo do zakupienia jest ochronna barierka do łóżeczka, która w pełni zadba o bezpieczeństwo dziecka. Na stronie naszego sklepu zakupić można poszczególne meble dziecięce Safari osobno lub w wybranych pakietach - dostosowanych do swoich potrzeb

Solidne i bardzo praktyczne białe meble dziecięce Safari z żyrafą

W aranżacji każdego pomieszczenia ogromne znaczenie mają, zarówno funkcjonalne i pojemne meble, jak również dekoracyjne. To wszystko tworzy atmosferę przytulności, w przypadku dziecka, również poczucia bezpieczeństwa. Zestaw mebli dziecięcych Safari w odcieniu białym połączenie solidności i elegancji, które sprawią, że pokój dziecięcy nabierze wyrazu. Szczególnie, dzięki dodatkowi w postaci grafiki z żyrafą. Dodatkowo meble białe są bardzo uniwersalne, przez co można je łączyć z wieloma dekoracjami.

Zestaw mebli dziecięcych Safari sprawi, że pokój dziecięcy nabierze ciepła, a całe zestawienie będzie prezentować się niezwykle estetycznie. Meble będą pasowały, zarówno do pokoju zaaranżowanego w jasnych kolorach, jak i bardziej wyrazistych czy ciemnych. Uwagę zwracają wzmocnione zakończenia, podkreślające trwałość poszczególnych mebli w zestawie. Pojemna szafa pomieści wszystkie niezbędne ubranka dziecięce, zabawki i inne niezbędne przedmioty. Wygodny przewijak będzie pomocą każdego rodzica.

W pokoju dziecięcym zestaw mebli dziecięcych Safari warto wzbogacić o dekoracje w tym stylu, np. maskotki w postaci żyraf, dywan imitujący futro zebry, obrazy z krajobrazem safari lub zwierzętami czy fototapety 3D, które zajmą wolną przestrzeń pokoju.

Białe meble dziecięce Safari z żyrafą zaprojektowane w zgodzie z ekologią

Zestaw dziecięcych mebli Safari w kolorze białym wyróżnia zastosowanie materiałów najwyższej jakości, które dodatkowo nie zawierają żadnych sztucznych substancji. W tym również klejów, mogących mieć szkodliwe działanie na organizm dziecka. Meble dziecięce Safari posiadają wszelkie wymagane atesty zgodności z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla dziecka. Zestaw mebli dziecięcych Safari to nowoczesne meble dziecięce, które zostały pomalowane w pełni ekologicznymi farbami i lakierami wodnymi - w przypadku łóżeczka, a dodatkowo zastosowane materiały zapewniają hipoalergiczność.

To meble dziecięce zaprojektowane z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwu dziecka. Biała szafa wchodząca w skład zestawu nie posiada zaślepek, które mogły by być połknięte przez dziecko. Stabilna nakładka przewijaka, którą można dopiąć do komody gwarantuje wygodną możliwość przewijania dziecka bez obawy o przypadkowe rozmontowanie konstrukcji. Na uwagę zwraca również przyjazna grafika z żyrafą. Meble dziecięce Safari to praktyczne, wygodne i designerskie meble idealnie nadające się do uzupełnienia pokoju dziecięcego.

Partnerzy