LANSINOH, Lanolina, 10 ml

LANSINOH, Lanolina, 10 ml Pokaż większe

Produkt niedostępny. Na zamówienie

29,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka do paczkomatu: 14,00 zł

Wysyłka kurierem: 18,00 zł

Odbiór osobisty: Pszczyna

11124


Producent Lansinoh

Opis produktu

Lanolina Lansinoh to produkt przeznaczony do leczenia obolałych i podrażnionych brodawek sutkowych. Jest to najczystszy i najbardziej bezpieczny krem dostępny na rynku. Swoją wyjątkowość zawdzięcza unikalnemu procesowi oczyszczania, krórego zadaniem jest selektywna filtracja tworzących się nieczystości barwnikowych i zapachowych. Proces ten zachodzi nieinwazyjnie, przeprowadzany jest w niskiej temperaturze i jest w 100% naturalny.

Lanolina Lansinoh to czysty, hipoalergiczny produkt , który nie zawiera: aramatów, substancji smakowych, konserwantów, antyoksydantów oraz innych domieszek.

Lanolina jest zauważalnie różna od innych dostępnych lanolin. Unikalny kolor Lansinoh powstaje w sposób całkowicie naturalny. Produkt ten jest w 100% hipoalergiczny więc może być stosowany także przez osoby uczulone na wełne, lub inne substancje oczyszczające lanolinę. Alergeny znajdujące się w lanolinie zidentyfikowano jako osady z detergentów oraz wolne alkohole lanolinowe - związki te zostały usunięte z lanoliny Lansinoh. Krem Lansinoh został nagrodzony w wielu międzynarodowych konkursach jako najlepszy produkt dla mamy i dziecka.

Napisz recenzję

LANSINOH, Lanolina, 10 ml

LANSINOH, Lanolina, 10 ml

LANSINOH, Lanolina, 10 ml

Napisz recenzję

Produkty powiązane

Partnerzy