MATEX Poduszka pozycjonująca RELAX bawełna 170 cm R-25

MATEX Poduszka pozycjonująca RELAX R-25 Pokaż większe

Produkt niedostępny. Na zamówienie

144,40 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka do paczkomatu: 14,00 zł

Wysyłka kurierem: 18,00 zł

Odbiór osobisty: Pszczyna

765820


Materiał 100 % bawełna
Producent Matex

Poduszka RELAX marki BabyMatex przeznaczona jest dla mamy i dziecka. Doskonale sprawdza się podczas ciąży, w okresie karmienia jak i wypoczynku. Jako wypełnienie poduszki zastosowano antyalergiczny mikrogranulat perełkowy, dzieki czemu dziecko prawidłowo układa się podczas ciaży.

W ostatnich miesiącach ciąży, brzuszek jest już na tyle duży że ciężko znaleść dla siebie komfortową pozycję. Leżenie na brzuchu staje się niemożliwe a pozycja na plecach nie jest wskazana ze względu na nieprawidłowy przepływ krwi do ciała maluszka. Poduszka Relax staje się wtedy dla nas bardzo pomocna, aby stabilizować boczną pozycję ciała.

Poduszka RELAX jest doskonałym pomocnikiem, sprawdzi się gdy będzie ułożona zarówno z przodu jak i z tyłu ciała. Ułożona z przodu - wspiera brzuch i nogi. Nasz kręgosłup zostaje odciążony, dzięki czemu można spać wygodnie. Ułożona z tyłu ciała chroni przed niechcianym odwróceniem się na plecy podczas karmienia.

Poduszka RELAX ułatwi mamom karmienie. Wypełnienie perełkowe zapewnia stabilną i wygodną pozycję matki i dziecka. Poduszka odciąża okolice rąk, ramion, szyi i pleców dzięki czemu karmienie będzie dużo bardziej komfortowe.

Wypoczynek z poduszką RELAX to wybawienie dla zmęczonego kręgosłupa. Doskonale sprawdzi się podczas odpoczynku w pozycji leżącej z uniesionymi nogami lub jako oparcie dla pleców w czasie czytania lub oglądania telewizji.

Poduszka sprawdzi się także jako gniazdko dla maluszka lub może okazać się pomocna podczas prób samodzielnego siedzenia.

Wszystkim mamom dajemy gwarancje na produkt najwyższej jakości, i wysoki komfort użytkowania.

Cechy produktu:

  • skład: 100% bawełna
  • wypełnienie: antyalergiczny mikrogranulat perełkowy
  • długość: 170 cm z zewnętrznej strony

Napisz recenzję

MATEX Poduszka pozycjonująca RELAX bawełna 170 cm R-25

MATEX Poduszka pozycjonująca RELAX bawełna 170 cm R-25

MATEX Poduszka pozycjonująca RELAX bawełna 170 cm R-25

Napisz recenzję

Produkty powiązane

Partnerzy