Zestaw meble dziecięcych Safari żyrafka biel orzech

Zestaw meble dziecięcych Safari żyrafka biel orzech

Zestaw mebli Safari w kolorze orzecha i bieli

Przygotowania do narodzin dziecka to proces bardzo wymagający, ale i niosący ze sobą wiele przyjemności. Poza wyborem odpowiednich ubranek i zabawek, istotna jest również aranżacja dziecięcego pokoju. Ważne w tej kwestii są trzy czynniki: przytulność, praktyczność oraz estetyka. Przygotowanie aranżacji pokoju dziecięcego możemy zlecić profesjonalnemu aranżatorowi wnętrz lub dać się ponieść własnej inwencji.

Zestaw mebli dziecięcych Safari w kolorze białym w połączeniu z orzechowym wykończeniem to meble niezwykle funkcjonalne, charakteryzujące się wysoką jakością wykorzystanych do ich produkcji materiałów. Nie zabrakło również komponentów ekologicznych. Zestaw mebli dziecięcych Safari to nowoczesne, solidne i eleganckie meble, które posłużą w pokoju dziecięcym przez lata, dorastając wraz z nim.

W skład zestawu mebli dziecięcych Safari w kolorze białym wchodzą: solidna i pojemna szafa, komoda, wygodne łóżeczko dziecięce oraz przewijak. Dodatkowo do zakupienia jest ochronna barierka do łóżeczka, która w pełni zadba o bezpieczeństwo dziecka. Na stronie naszego sklepu zakupić można poszczególne meble dziecięce Safari osobno lub w wybranych pakietach - dostosowanych do swoich potrzeb

Solidne i eleganckie biał meble dziecięce Safari z orzechowym wykończeniem

Detale w aranżacji każdego pomieszczenia ma znaczenie dla dobrego samopoczucia. Tak samo w pokoju dziecięcym. Zestaw mebli dziecięcych Safari w połączeniu odcieni bieli i orzecha to solidność i elegancja, które sprawią, że pokój dziecięcy nabierze wyrazu. Dodatkowo odcienie są bardzo uniwersalne, dlatego można je łączyć z wieloma dekoracjami. Biel mebli dziecięcych podkreśli spokojną atmosferę, zaś przełamanie jej ciemnym kolorem orzecha doda poczucia przytulności. Na tle ścian w kolorze ecru zestaw mebli dziecięcych Safari sprawi, że pokój dziecięcy nabierze ciepła, a całe zestawienie będzie prezentować się niezwykle estetycznie. Uwagę zwracają wzmocnione zakończenia, podkreślające solidność poszczególnych mebli w zestawie. Pojemna szafa pomieści wszystkie niezbędne ubranka dziecięce, zabawki i inne niezbędne przedmioty. Wygodny przewijak będzie pomocą, każdego rodzica. Zestaw mebli dziecięcych Safari warto wzbogacić w pokoju dziecięcym o dekoracje w tym stylu, np. maskotki w postaci żyraf, dywan imitujący futro zebry, obrazy z krajobrazem safari lub zwierzętami czy fototapety 3D, które wzbogacą wolną przestrzeń pokoju.

Meble dziecięce Safari zaprojektowane w zgodzie z ekologią

Zestaw dziecięcych mebli Safari w kolorze białym w połączeniu z orzechowym wykończeniem wyróżnia zastosowanie materiałów najwyższej jakości, które dodatkowo nie zawierają żadnych sztucznych substancji. W tym również klejów, mogących mieć szkodliwe działanie na organizm dziecka. Meble dziecięce Safari posiadają wszelkie wymagane atesty zgodności z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla dziecka.

Zestaw mebli dziecięcych Safari to nowoczesne meble dziecięce, które zostały pomalowane w pełni ekologicznymi farbami i lakierami wodnymi - w przypadku łóżeczka, a
dodatkowo zastosowane materiały zapewniają hipoalergiczność. To meble dziecięce zaprojektowane z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwu dziecka. Biało-orzechowa szafa wchodząca w skład zestawu nie posiada zaślepek, które mogły by być połknięte przez dziecko. Stabilna nakładka przewijaka, którą można dopiąć do komody gwarantuje wygodną możliwość przewijania dziecka bez obawy o przypadkowe rozmontowanie konstrukcji. Na uwagę zwraca również przyjazna grafika z żyrafą.

Meble dziecięce Safari to praktyczne, wygodne i designerskie meble idealnie nadające się do uzupełnienia pokoju dziecięcego.

Partnerzy