Zestaw mebli dziecięcych IWO biały sosna KLUPŚ

Zestaw mebli dziecięcych IWO biały sosna KLUPŚ

Zestaw mebli dziecięcych Iwo – praktyczne i uniwersalne zestawienie do pokoju malucha

Klasyczny design zestawu mebelków dla dzieci producenta Klupś pozwala na nieskrępowane eksperymentowanie z aranżacją. Dzięki stonowanej kolorystyce wpisze się w każdy wystrój wnętrza. Prosty fason ułatwia zorganizowanie przestrzeni w sposób estetyczny i harmonijny. Zestaw mebli dziecięcych i niemowlęcych Iwo składa się z łóżeczka oraz komody z przewijakiem. Są to dwa newralgiczne elementy wyposażenia dziecięcego wnętrza, które podnoszą ogólną funkcjonalność pomieszczenia i pozwalają na sprawniejsze wykonywanie codziennych obowiązków. Usypianie dziecka, przewijanie go i przebieranie nabiorą nowej jakości, gdy w pokoju pojawią się te praktyczne meble.

Dwa warianty kolorystyczne do wyboru

Zestaw mebli Klupś Iwo dostępny jest w dwóch alternatywnych wersjach kolorystycznych – meble mogą być w całości białe, pozbawione zdobień i pozostawione w czystej, surowej postaci, występują również w wersji z domieszką drewnianych wstawek. Dominująca biel z naturalną barwą sosnowego drewna koreluje doskonale, tworząc nieco skandynawski styl w pokoju dziecka. Niezależnie od wybranej wersji kolorystycznej, meble dzięki jasnym barwom prezentują się schludnie i świeżo, są uniwersalne i otwierają bogate możliwości wykorzystania dodatków.

Funkcjonalność przede wszystkim

Meble dziecięce poza swoją uroczą estetyką, posiadają szereg walorów praktycznych, mających istotne znaczenie w pomieszczeniu malucha. Zarówno łóżeczko z regulowanym poziomem materaca oraz poręczną szufladą i funkcją sofy, jak i komoda z przewijakiem i pojemnymi szufladkami pozwalają na użyteczne zaadaptowanie przestrzeni dziecięcej. Mebelki są wykonane z wysokojakościowych materiałów, bezpiecznych dla malucha. Ich przemyślana konstrukcja niweluje ryzyko uderzenia o twarde krawędzie mebli, zatem dziecko może swobodnie eksplorować najbliższe otoczenie.

Partnerzy