Albero mio Lista produktów producenta

Albero Mio - akcesoria tekstylne dla dzieci

Produkty Albero Mio to wyjątkowe tekstylia dla maluchów. W asortymencie marki znajdują się produkty, które powinna zawierać wyprawka dla niemowlaka, jak na przykład bardzo subtelna pościel, prześcieradła, pieluszki tetrowe, okrycia kąpielowe, rożki, przewijaki z miękką tapicerką, ochraniacze do łóżeczka oraz gniazdko dla dzieci.

na stronie

Doświadczenie znanej i cenionej marki Albero Mio


Korzenie marki Albero Mio sięgają ponad 40 letniej tradycji stolarskiej firmy Klupś, która znana jest z produkcji bezpiecznych, ekologicznych i stylowych drewnianych mebli dla dzieci. Firma stworzyła cieszącą się uznaniem klientów kolekcje pościeli dziecięcej Klupś Collection. Potem przyszedł czas na nową markę akcesoriów tekstylnych dla dzieci i tak właśnie powstała marka Albero Mio. Akcesoria tekstylne dla najmłodszych od Albero Mio wyróżniają się spośród tego typu produktów przede wszystkim naturalnością i bezpieczeństwem certyfikowanych tkanin, a także niepowtarzalnymi wzorami i niezwykłą starannością wykończenia. W skrócie akcesoria Albero Mio pozwalają tworzyć dla dziecka komfortową i przyjazną przestrzeń.


Dużą popularnością cieszą się też miękkie i wygodne foteliki z kolekcji Velvet Kids dla starszych dzieci - umiejących już samodzielnie siedzieć. Wybierz najlepsze rozwiązania dla swojego dziecka i zadbaj o jego zdrowy sen i odpoczynek.


Kolekcje AlberoMio to szeroki wybór produktów tekstylnych dla dzieci z najwyżej jakości materiałów, w różnych wzorach i kolorach, które doskonale służą maluchom i w pokoikach dziecięcych tworzą piękną całość. Wszystkie produkty wytworzone są w 100% w Polsce. Zobacz co oferuje Albero Mio sklep i zamów u nas niezbędne do pokoiku dziecięcego akcesoria w najniższych cenach!

Partnerzy