Fiki Miki Lista produktów producenta

Zadbaj o dobry i zdrowy sen Twojego dziecka, który zapewnią materace Fiki Miki. Wejdź na stronę sklepu Fikimiki24.pl i skorzystaj z naszej bogatej oferty.

na stronie

Zdrowy i bezpieczny sen gwarancją zdrowia i dobrej formy


Twoje dziecko przez pierwszy rok swojego życia przesypia ponad połowę doby, ale w kolejnych latach rola snu wcale nie maleje. O jakości snu natomiast nie decyduje jedynie jego długość. Istnieje bowiem szereg warunków, które należy spełnić, aby był dobry, zdrowy oraz bezpieczny. Kluczową pod tym względem kwestią jest dobór odpowiedniego materaca. Materace Fiki Miki produkowane są z wysokiej jakości materiałów, co poświadczają uzyskane certyfikaty i posiadane atesty m.in pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. Firma oferuje ponadto szeroki wybór produktów, które z powodzeniem spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby. Dobry sen skutkuje nie tylko regeneracją sił i energii zużytej w ciągu dnia - odgrywa także niezwykle istotną rolę w zrównoważonym rozwoju Twojej pociechy.


 


Materac do łóżeczka - o czym należy pamiętać?


Dobry materac do łóżeczka jest gwarantem zdrowego snu w każdym wieku, dlatego decyzja o jego zakupie powinna być zawsze właściwie przemyślana. W trakcie wyboru w pierwszej mierze należy wziąć pod uwagę odpowiednią twardość, która będzie adekwatna do wieku i masy ciała dziecka. Kluczową kwestią jest również materiał, z którego materac został wykonany - ważne by surowce użyte do produkcji były w pełni bezpieczne. Warto również zwrócić uwagę na pokrowiec wpływający na łatwość czyszczenia, co jest istotne przy codziennym, intensywnym użytkowaniu. Propozycje Fiki Miki to m.in. popularne ostatnio materace antyalergiczne. Marka oferuje również dwustronny materac lateksowo-kokosowy składający się z trzech warstw: pokrowca, naturalnego włókna kokosowego i pianki lateksowej, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, znacznie poprawiając przy tym komfort i jakość snu. Dla dzieci z problemami alergicznymi poleca się materac Fikuśny Senfirmy Fiki Miki, który wykazuje działanie antyalergiczne poprzez ograniczenie ekspozycji na roztocza.

Partnerzy