HENCZ Otulacz bambusowy 102

Produkt niedostępny. Na zamówienie

77,40 zł

Wysyłka do paczkomatu: 14,00 zł

Wysyłka kurierem: 15,00 zł

Odbiór osobisty: Pszczyna

773637


Materiał 100% wiskoza bambusowa
Producent Hencz
Wymiary 100x100cm


Czemu służy otulanie maluszka?

W okresie prenatalnym otulanie odbywa się naturalnie. Po powrocie z dzieckiem ze szpitala, możemy zauważyć u niego niekontrolowane ruchy ciała, które świadczą o tym, że maluszek dopiero zaczyna poznawać nowe środowisko. Dlatego przez pierwsze 2-3 miesiące pediatrzy i położne radzą otulanie dziecka, aby mogło poczuć spokój i bezpieczeństwo jak w łonie mamy. Jest to technika znana i praktykowana przez rodziców od 4500 lat.

Jaki otulacz będzie najlepszy?

Kiedy rodzi się dziecko, potrafi tylko płakać i oddychać. Przez kolejne tygodnie ten mały organizm musi stawić czoła wielkiemu wyzwaniu, jakim jest nasz świat. Zanim jednak dojdzie do tych wielkich rzeczy, kiedy usłyszymy pierwsze słowa" mamo", "tato" maluszek musi nauczyć się najprostszych czynności związanych z odpornością i polityką cieplną ciała. Dotąd chroniłaś maluszka przed światem swoim ciałem, teraz pora na to aby zadbać o produkty z odpowiednich dla niego tkanin.

Tkanina bambusowa nie bez powodu uchodzi za najlepszą dla niemowląt. Podczas procesu produkcji, stosuje się bardzo małą ilość chemicznych odczynników, dzięki czemu tkaniny są wyjątkowo czyste, delikatne i proste. Odpowiedni splot zapewnia komfort cieplny, ale także chroni przed przegrzaniem. Tkanina jest odporna na częste pranie. Tkaninę bambusową od muślinowej odróżniają dodatkowe cechy. Posiada on właściwości antybakteryjne, grzybobójcze oraz jest lżejszy i milszy w dotyku. Każda opcja którą wybierzesz będzie bezpieczna i komfortowa dla Twojego maluszka.

W jaki sposób otulać?

  • Otulacz składamy w "trójkąt i odwracamy go do góry nogami
  • na otulaczu kładziemy maluszka na plecach
  • Otulamy kolejno lewym, dolnym i prawym rogiem. Dziecko powinno mieć rączki i nóżki ułożone wzdłuż ciała.

Do czego można stosować otulacz?

Otulacz doskonale sprawdzi się jako kocyk w czasie letnich spacerów, pieluszka podczas karmienia, ręczniczek czy zaciemnienie wózka w czasie gdy maluszek zaśnie.

UWAGA!! Pamiętaj, że otulasz ciasno, ale na tyle by maluszek mógł poruszać biodrami.

Cechy produktu:

  • Skład: 100% wiskoza bambusowa
  • wymiary: 100x100 cm +/- 4 cm
  • gramatura: 170 g/m2 +/- 6%

Napisz recenzję

HENCZ Otulacz bambusowy 102

HENCZ Otulacz bambusowy 102

HENCZ Otulacz bambusowy 102

Napisz recenzję

Produkty powiązane

 

Partnerzy