Meble Leon białe

Meble Leon białe

Zestaw mebelków dziecięcych Leon – świeża i czysta biel, rozjaśniająca przestrzeń

Biel rządzi w aranżacjach wnętrzarskich i odnajduje swoje zastosowanie również w pokojach dziecięcych. Jest to barwa uniwersalna, neutralna i wystarczająco stonowana, aby otworzyć nieograniczone możliwości eksperymentowania z kolorowymi dodatkami i dekoracjami. Zestaw mebli dla dzieci Leon od marki Klupś wykonany jest właśnie w bieli, która pozwala optycznie powiększyć wnętrze, nieco je rozjaśnić i wprowadzić harmonijną atmosferę. Zestaw składa się z kilku istotnych elementów, które w pokoju malucha są nieodzowne: łóżeczko z wyciąganymi szczebelkami i regulacją wysokości materaca, komoda z demontowanym przewijakiem oraz – opcjonalnie – szafa dwudrzwiowa z szufladą.

Kompatybilna estetyka mebelków dla harmonijnej aranżacji w dziecięcym pokoju

Wszystkie meble, wchodzące w skład zestawu Leon są białe i mają klasyczny fason. To proste elementy wyposażenia wnętrza, pozbawione zdobień i udziwnień, niedekorowane żadnymi motywami. Dzięki tej prostocie można wykorzystać je w pokoju dziewczynki lub chłopca – są bowiem uniwersalne i neutralne. Ta uniwersalność jest jednym z największych walorów tego zestawu. Możesz kreować dowolne połączenia kolorystyczne, sezonowo wymieniać dodatki, bez konieczności zakupu nowych mebli – krótko mówiąc, aranżacja w pokoju Twojego dziecka może ewoluować wraz z jego rozwojem, a meble pozostaną bez zmian.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo – fundament w pokoju malucha

Producent mebli dziecięcych – marka Klupś – gwarantuje bezpieczeństwo proponowanego zestawu. Meble wykonano z wysokiej jakości surowców, antyalergicznych i lakierowanych ekologicznymi farbami. Konstrukcje meblowe dla dzieci nie posiadają ostrych kantów i krawędzi, zagrażających zdrowiu malucha. Producent zadbał o zabezpieczające nakładki, ciche prowadnice kulkowe i samodomykające się zawiasy w drzwiach szafy – wszystko to decyduje o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania mebli.

Partnerzy